reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Ilość prawidłowych plemników w % to morfologia inaczej[emoji5]
W ogólnym też miałam napisane ile ma prawidłowych ile ma leniwych ile ma plemników w 1 ml i ile ma ogólnie plemników. Nie było morfologia nie było ph i nie było lepkości nasienia i nie było ilości plemników nieprawidłowych.
 
reklama
Ilość prawidłowych plemników w % to morfologia inaczej[emoji5]
A to nie wiedziałam [emoji23] ale myślę że warto powtórzyć i pokazać te wyniki komu trzeba. To napewno nie zaszkodzi. A w razie czego mój m zaczął od dzisiaj zażywać Wit na nasienie o nazwie fertil man. 2x1 ma zażywać będę tego pilnować i zobaczymy co z tego wyjdzie.
 
Miała któraś z Was tak, że brała clo od 2 do 6 dc i przez ten czas odczuwały delikatne bóle brzucha, a 3 dni po skończeniu brania już nic? Mam obawy że nic się nie dzieje u mnie i znów będzie stracony cykl. Do lekarza idę dopiero w poniedziałek ale wiadomo w głowie myśli pełno... Przy takim braniu clo w którym dniu miałyście owulację?
 
Miała któraś z Was tak, że brała clo od 2 do 6 dc i przez ten czas odczuwały delikatne bóle brzucha, a 3 dni po skończeniu brania już nic? Mam obawy że nic się nie dzieje u mnie i znów będzie stracony cykl. Do lekarza idę dopiero w poniedziałek ale wiadomo w głowie myśli pełno... Przy takim braniu clo w którym dniu miałyście owulację?
Ja mam cykle 32 dniowe, clo brałam od 3 dc i ovu była jakoś 13-14 dc.. Też myślałam, że już nic z tego, ale jakoś właśnie w 14dc wieczorem zaczęłam czuć jajniki..
 
Dziewczyny czytałam teraz o cukrzycy. Endo musiał mnie nie źle w balona zrobić bo przy cukrzyca typu 1 nie ominie mnie branie insuliny. A cukrzyca typu 2 można zmniejszyć przy redukcji ciała. Nie otrzymałam jeszcze od AOK listy dietetyków i już po woli szykuje się do diety. Znaczy już zaczynam sama jakoś tak mniej więcej jeść zdrowe rzeczy więcej niż jadłam do tej pory. I moje pytanie brzmi czy mogę jeść przy cukrzycy te jogurty naturalne bio chleb razowy wasa wafle ryżowe bio od czasu do czasu ciastka bio warzywa na patelni oczywiście robione na patelni w której nie trzeba używać żadnego tłuszczu. Doradzcie coś bo bym chciała parę kilo schudnąć za nim dostanę się do dietetyka.
 
reklama
Dziewczyny czytałam teraz o cukrzycy. Endo musiał mnie nie źle w balona zrobić bo przy cukrzyca typu 1 nie ominie mnie branie insuliny. A cukrzyca typu 2 można zmniejszyć przy redukcji ciała. Nie otrzymałam jeszcze od AOK listy dietetyków i już po woli szykuje się do diety. Znaczy już zaczynam sama jakoś tak mniej więcej jeść zdrowe rzeczy więcej niż jadłam do tej pory. I moje pytanie brzmi czy mogę jeść przy cukrzycy te jogurty naturalne bio chleb razowy wasa wafle ryżowe bio od czasu do czasu ciastka bio warzywa na patelni oczywiście robione na patelni w której nie trzeba używać żadnego tłuszczu. Doradzcie coś bo bym chciała parę kilo schudnąć za nim dostanę się do dietetyka.
Od początku Ci mówiłam :)
 
Do góry