reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Od początku Ci mówiłam :)
A powiedz mi co do diety to moge jesc cos takiego jak napisalam w poscie wyzej? To dlaczego nie dostalam jeszcze na wspomaganie tabletek na cukrzycę typu 2 przecież ten typ cukrzycy można wspomóc również tabletkami np glukofasch one też pomaga w redukcji wagi i w zejściu w ciążę.
 
reklama
A powiedz mi co do diety to moge jesc cos takiego jak napisalam w poscie wyzej? To dlaczego nie dostalam jeszcze na wspomaganie tabletek na cukrzycę typu 2 przecież ten typ cukrzycy można wspomóc również tabletkami np glukofasch one też pomaga w redukcji wagi i w zejściu w ciążę.
Kochana na temat diety Ci nie pomogę.. dla mnie dieta to terror :/ Nie miałam nigdy żadnej, ale na Internecie pełno dietetycznych przepisów :)
 
W teorii powinnaś patrzeć nie na bio tylko na indeks glikemiczny. A generalnie jeść często a mniej (co 3-4 godziny). Sama się tego uczę obecnie i wiecznie czuję się pełna, najchętniej bym odpuściła co któreś jedzenie, ale czego się nie robi dla dziecka. Cukry póki co trochę mi się unormowały, ciągle jeszcze nie mogę opanować tych po śniadaniu. No i tabletki na metforminie są dobre, ale w ciąży polscy lekarze są na nie w ich kwestii, choć badania naukowe mówią że metformina jest mniej szkodliwa niż insulina dla ciąży.
Tylko że tu diabetolog - endokrynolog nie dał mi meltforminy pow ze dieta i mały ruch wystarczy. Na tych produktach co kupiłam z bio nie ma IG ale stosuje prpdukty w większości bio i od 5 kwietnia do dnia dzisiejszego schudłam 3 kg. Narazie jem tak i czekam do dietetyka i później już będę się szczegółowej diety trzymać i od razu mi powiedzą gdzie najlepiej takie zakupy robić. Mieszkam w DE i jeszcze nie ogarniam takich produktów do diety.
 
Kochana, ja tam w ogóle na indeks glikemiczny nie patrzę, to taka teoria od dietetyka, ograniczyłam póki co cukry i jem częściej. Porozmawiasz z lekarzem i będziesz wiedziała co dalej, będzie dobrze;)
Kochana inaczej nie myślę. Musi być dobrze już tyle złego było więc nadszedł czas by teraz wszystko szło ku dobremu.
 
Właśnie wróciłam od lekarza z monitoringu i pęcherzyk jest 1 i ma 14 mm jest też mała torbiel. Powiedziała że zobaczymy czy pęcherzyk urośnie. W poniedziałek mam wizytę na 20 i jeżeli będzie ok 20 mm to przepisze mi zastrzyk na pęknięcie. Jeżeli teraz nie zajde to spróbujemy innymi lekami. Endometrium ma 11 mm
 
Dziękuje, dobrze! Nic mi nie dolega choć mam sutki jakieś drażniące ale to po clo napewno. Reszta tak samo jak zawsze, bez bólu
Jak tam kochana? Jak się czujesz? Co u Ciebie?
Właśnie wróciłam od lekarza z monitoringu i pęcherzyk jest 1 i ma 14 mm jest też mała torbiel. Powiedziała że zobaczymy czy pęcherzyk urośnie. W poniedziałek mam wizytę na 20 i jeżeli będzie ok 20 mm to przepisze mi zastrzyk na pęknięcie. Jeżeli teraz nie zajde to spróbujemy innymi lekami. Endometrium ma 11 mm
Z jakimi innymi lekami kochana? Wiesz coś więcej?
 
reklama
Mi lekarz powiedział że do pół roku może moje miesiączki leczyć clo..
Mam nadzieję że do tego czasu zajde [emoji1787]
 
Do góry