reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

ulotka.
ja bym na własną ręke nie brała.
Ja nie mam wyjścia tu żaden gin nie chce pomóc. Mówią mi że mam nieregularne okresu przez swoją wagę ale ja nie mam nadwagi od 6 miesięcy tylko od paru lat i wcześniej miałam regularne miesiączki hormony też mam ok. I nie wiem skąd takie opznienia u mnie.
 
reklama
Tylko ja chce to brać na własną rękę. I nie wiem czy to się bierze w czasie @ czy po @
Ja również na własną rękę bym tego nie brała to silny lek... Uważam że przy braniu powinien być monitoring, czego mój lekarz mi nie zlecił i szukałam innego i dobrze że szłam. Można nabawic się torbieli... Ale decyzja należy do ciebie :)
 
Ja również na własną rękę bym tego nie brała to silny lek... Uważam że przy braniu powinien być monitoring, czego mój lekarz mi nie zlecił i szukałam innego i dobrze że szłam. Można nabawic się torbieli... Ale decyzja należy do ciebie :)

ja w lipcu ide do innego gin sie skonsultować, może on coś bardziej poradzi.
 
Ja również na własną rękę bym tego nie brała to silny lek... Uważam że przy braniu powinien być monitoring, czego mój lekarz mi nie zlecił i szukałam innego i dobrze że szłam. Można nabawic się torbieli... Ale decyzja należy do ciebie :)
Właśnie przeczytałam ulotkę. Ja choruje na padaczke więc mogę sobie clo wybić z głowy. I również mam problem ze wzrokiem więc tym bardziej nie będę brała tych leków. Na własną rękę. Poczekam do wizyty do gin jeszcze parę dni bo mam termin na 18czerwca. Póki co zamówiłam sobie saszetki do picia które mogą zażywać nawet kobiety w ciąży i karmiące piersią. Może to mi wyreguluje cykle. A jak już wyreguluje mu cykle to będzie łatwiej sprawdzić czy owu jest bo przy nieregularnych cyklach monitoring jest nie możliwy.
 
Właśnie przeczytałam ulotkę. Ja choruje na padaczke więc mogę sobie clo wybić z głowy. I również mam problem ze wzrokiem więc tym bardziej nie będę brała tych leków. Na własną rękę. Poczekam do wizyty do gin jeszcze parę dni bo mam termin na 18czerwca. Póki co zamówiłam sobie saszetki do picia które mogą zażywać nawet kobiety w ciąży i karmiące piersią. Może to mi wyreguluje cykle. A jak już wyreguluje mu cykle to będzie łatwiej sprawdzić czy owu jest bo przy nieregularnych cyklach monitoring jest nie możliwy.
Trzymam kciuki żeby pomoglo:) no ja miałam baaardzo dużo efektów ubocznych po stosowaniu clo... Najlepiej udaj się do lekarza może on coś doradzi :)
 
Hej dziewczyny u mnie dziś 25dc w niedzielę miałam testowac i właśnie zauważyłam że mam lekko zabarwiony śluz na brązowo czy to już koniec moich nadzieji w tym cyklu?[emoji21][emoji19][emoji17]
 
Hej dziewczyny u mnie dziś 25dc w niedzielę miałam testowac i właśnie zauważyłam że mam lekko zabarwiony śluz na brązowo czy to już koniec moich nadzieji w tym cyklu?[emoji21][emoji19][emoji17]
Kochana, czytałam różne przypadki i w sumie to może oznaczać i ciążę i zbliżającą się miesiączke, ale nie nakręcaj się.. lepiej oswoić się z myślą, że to @ i później się ewentualnie pozytywnie zaskoczyć niż odwrotnie..
 
No właśnie nie wiem co o tym myśleć wszystkim już tak niedaleko tej niedzieli mam nadzieję że to jednorazowe i że się to nie rozkręci i będę mogła zatestowac bo nie chce żeby przyszla@ nie chce jej nie będę ukrywać że nastawiłam się na jej brak i chce przy tym pozostać nie będę się nastawiać na @ bo jej poprostu nie chce jestem tak zawzięta w tym cyklu że nawet jak ona przyjdzie to udam że jej nie ma[emoji28][emoji28][emoji28][emoji28]
Kochana, czytałam różne przypadki i w sumie to może oznaczać i ciążę i zbliżającą się miesiączke, ale nie nakręcaj się.. lepiej oswoić się z myślą, że to @ i później się ewentualnie pozytywnie zaskoczyć niż odwrotnie..
 
reklama
Do góry