reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Hej :) ja tak miałam bo miałam dwa pęcherzyki i jeden był niedojrzały i z niego nie było szans. Później mnie też ciągnęło i bałam się, że to torbiel, ale wyszła dzidzia :) za to jak miałam bardzo duże torbiele po 5 cm to nie miałam żadnego bólu a dowiedziałam się o nich jak mi @ nie chciała przyjść a drugim razem @ nie chciała się skończyć. Wynika z tego, że nie ma co się denerwować na zapas bo tym tylko możesz sobie zaszkodzić.
A jak tam u ciebie? Ja już po poniedziałkowej wizycie prenatalnej. Wszystko jest oki:)
Anna91 wiem co czujesz... Będzie dobrze w końcu się uda :*** najlepiej iść na monitoring tak na dniach i zobaczyć czy pekl
 
reklama
Hej,mam pytanko,czy biorac clo odczuwalyscie jego skutki tylko podczas brania te pare dni czy przez caly miesiac?mnie np troche nie dobrze rano,czuje ze przytylam.a clo juz z ponad tydzien nie jem.czytalam gdzies ze niby sie wyplukouje szybko z organizmu,robi swoje i wyplukuje sie,nie wiem czy tak jest?
 
Hej,mam pytanko,czy biorac clo odczuwalyscie jego skutki tylko podczas brania te pare dni czy przez caly miesiac?mnie np troche nie dobrze rano,czuje ze przytylam.a clo juz z ponad tydzien nie jem.czytalam gdzies ze niby sie wyplukouje szybko z organizmu,robi swoje i wyplukuje sie,nie wiem czy tak jest?
Po
Hej,mam pytanko,czy biorac clo odczuwalyscie jego skutki tylko podczas brania te pare dni czy przez caly miesiac?mnie np troche nie dobrze rano,czuje ze przytylam.a clo juz z ponad tydzien nie jem.czytalam gdzies ze niby sie wyplukouje szybko z organizmu,robi swoje i wyplukuje sie,nie wiem czy tak jest?
Biorąc nie miałam żadnych objawów, może jedynie większy apetyt. Dopiero od 11 d.c bóle w podbrzuszu. Wlosy wypadają w duzej ilosci, ale to akurat było tez przed CLO, tylko teraz się nasiło.
 
Ooo no to pięknie :)) ja mam kolejną wizytę w środę :) ostatnio już słyszeliśmy serducho i maluch machał [emoji7] liczę na to, że niedługo obajwy ustąpią bo dzisiaj mam 10+5 a nadal wymioty męczą :/
A jak tam u ciebie? Ja już po poniedziałkowej wizycie prenatalnej. Wszystko jest oki:)
Anna91 wiem co czujesz... Będzie dobrze w końcu się uda :*** najlepiej iść na monitoring tak na dniach i zobaczyć czy pekl
 
Ooo no to pięknie :)) ja mam kolejną wizytę w środę :) ostatnio już słyszeliśmy serducho i maluch machał [emoji7] liczę na to, że niedługo obajwy ustąpią bo dzisiaj mam 10+5 a nadal wymioty męczą :/
To współczuję ja kończę 13tc ale na szczęście tylko mdłości miałam wymiotów zero.
 
Byłam dziś na ponownym monitoringu i na szczęście pęcherzyk pękł- dziś 17 d.c. Torbieli nie ma i to największa ulga! Już nawet o ciąży nie myślę. Ból podbrzusza jest o wiele mniejszy, jedynie czuje co jakis czas kłucie prawego lub lewego jajnika. Teraz pozostaje mi czekać
 
Super! [emoji4]
Byłam dziś na ponownym monitoringu i na szczęście pęcherzyk pękł- dziś 17 d.c. Torbieli nie ma i to największa ulga! Już nawet o ciąży nie myślę. Ból podbrzusza jest o wiele mniejszy, jedynie czuje co jakis czas kłucie prawego lub lewego jajnika. Teraz pozostaje mi czekać
 
reklama
Do góry