reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Hejka, ja dostalam @, więc zaczynamy od nowa. Dziś 4dc, w poniedziałek idę na monitoring. Ten cykl bez clo, tylko na samej metforminie (poprzedni cykl przestymulowany, 6 pęcherzyków). Więc zobaczymy co to będzie. Trzymam za Was mocno kciuki!
 
reklama
Cześć dziewczyny :)
Wczoraj byłam u lekarza na monitoringu i nie ma hiper symulacji ale tez nie ma dominujących pęcherzyków. Tak wiec staramy się dalej a jeśli nie dostane @ w normalnym czasie to nie mam brać tabletek bo mój lekarz od 15,08 do 4,09 jest na urlopie. Fajnie ma 3 tygodnie urlopu :D
Trochę zaczynam odpuszczać za to wzięłam się za dietę i schudłam już 7 kg w 7 tygodni ! :)
Podobno każdy kilo mniej zwiększa szanse na ciążę :)
 
Hej dziewczyny co tam u was ja dzisiaj 13 dzień cyklu w środę wizyta z usg, będzie to już 15 dzień cyklu ale wcześniej nie mogłam pójść, zobaczymy czy w ogóle clo w tym cyklu coś zadziałało. W poprzednim cyklu bardzo czułam klucie jajników a teraz praktycznie nic i już się zaczynam nakręcać, że leki nic nie dają. A tak się starałam aby się nie stresować.
U mnie w 3 cyklu CLO nie zadziałało, pęcherzyka dominującego brak. Chociaż kłucie jajników odczuwam. Mam w następnym cyklu spróbować w zwiększonej dawce czyli 2x1 tabl. Trochę się obawiam, ze to juz będzie 4 cykl, ale moja ginekolog mówi, ze endometrium jeszcze daje rade i możemy jeszcze stosować klomifen. Już sama nie wiem co robić, bo obawiam się, ze w przyszłym meisiacu będzie pęcherzyk, a endometrium będzie za małe.
 
U mnie w 3 cyklu CLO nie zadziałało, pęcherzyka dominującego brak. Chociaż kłucie jajników odczuwam. Mam w następnym cyklu spróbować w zwiększonej dawce czyli 2x1 tabl. Trochę się obawiam, ze to juz będzie 4 cykl, ale moja ginekolog mówi, ze endometrium jeszcze daje rade i możemy jeszcze stosować klomifen. Już sama nie wiem co robić, bo obawiam się, ze w przyszłym meisiacu będzie pęcherzyk, a endometrium będzie za małe.
Z tym endometrium to tez dziwnie jest... ja miałam ostatnio 20 mm bo powiększyło się z 14 mm w ciągu tygodnia i lekarz mówił ze to może być wczesna ciąża a dostałam @ ...
 
Ja narazie zakończyłam przygodę z clo.
Zmieniłam lekarza, poszłam do endo, robię badania.
Prawdopodobnie mam coś z tarczyca stąd moje problemy z @..
 
Hej, dawno mnie tutaj nie było. W skrócie przypomnę moją historię. Staraliśmy się ponad rok. Okazało się, że mam cykle bezowulacyjne. Lekarz przepisał mi cło 1x1. Udało się w drugim cyklu. Niestety okazało się, że to ciąża biochemiczna. Mialam zrobić miesiąc przerwy i potem zacząć brać cło 2x1. Przez 3 tygodnie mierzyłam temperature i nie zauważyłam jej skoku. Poszłam do lekarza i potwierdził, że owulacji nie było i nie będzie. Przepisał mi luteine na wywołanie miesiączki. Zaczęłam brać clo 2x1. Były dwa pęcherzyki i oba pekly w tym samym czasie. Na początku nie chcialam uwierzyć, że się udało.W tej biochemicznej nawet nie było widać zarodka na badaniu, dlatego jak ostatnio zobaczyłam zarodek na usg to dopiero do mnie dotarło, że jednak się udało. Teraz jestem w 6 tygodniu i 5 dniu ciąży.
Życzę Wam wszystkim powodzenia i byście się nie poddawały mimo wszystkich przeciwności i złych wieści. :)
 
Hej dziewczyny. Mnie też nie było dawno ale wracam :) u mnie była 3 miesiące przerwa od clo a teraz znowu 2 miesiące 2x1. Moje pytanie jest takie. Czy wy macie plemienia przed miesiączka? Okres mam dostać za 3 dni a od wczoraj plamie delikatnie na różowo. Nie wiem co moze byc przyczyna? Niewydolność ciałka?
 
Dzisiejsza wizyta w 15 dniu cyklu pęcherzyk dominujący 22 mm zalecenia lekarza dzisiaj działać powinna być owu. Oby tylko pęcherzyk pękł.
 
Dzisiejsza wizyta w 15 dniu cyklu pęcherzyk dominujący 22 mm zalecenia lekarza dzisiaj działać powinna być owu. Oby tylko pęcherzyk pękł.
Trzymamy kciuki :)
Jesteś w podobnej sytuacji, w której ja byłam miesiąc temu. Żałuje, ze nie zastosowałam Ovitrelle wtedy, bo pęcherzyk u mnie ponownie urósł za duży. Jak dostałam zalecenie zastosowania zastrzyku to pęcherzyki w 3 miesiącu juz nie urosły.
 
reklama
Dzisiejsza wizyta w 15 dniu cyklu pęcherzyk dominujący 22 mm zalecenia lekarza dzisiaj działać powinna być owu. Oby tylko pęcherzyk pękł.

Powodzenia! Trzymam kciuki :)

Ja mam monitoring 12.08, zobaczymy czy tamw ogóle coś rośnie. Bo z metforminą i clo urosło aż 6, zobaczymy jak będzie z samą metforminą :)
 
Do góry