reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Czy brałyśie clo 3x1? Wczoraj jeszcze pęcherzyk nie był pękniety to był 16dzc ale może jeszcze dojdzie do pęknięcia(jakimś cudem). Ale napewno nie pękł bo cały czas czuje kłucie z lewej strony. Co miesiąc odczuwam to samo pęcherzyk znowu będzie przerośniety. Wczoraj wyszłam od lekarza myślami byłam gdzie indziej na szczęście narzeczony wspiera mnie bardzo. Jeśli przyjdzie @ to mam e kolejnym cyklu brać taka duża dawkę clo. Staram się wyluzować ale nie takie proste.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czy brałyśie clo 3x1? Wczoraj jeszcze pęcherzyk nie był pękniety to był 16dzc ale może jeszcze dojdzie do pęknięcia(jakimś cudem). Ale napewno nie pękł bo cały czas czuje kłucie z lewej strony. Co miesiąc odczuwam to samo pęcherzyk znowu będzie przerośniety. Wczoraj wyszłam od lekarza myślami byłam gdzie indziej na szczęście narzeczony wspiera mnie bardzo. Jeśli przyjdzie @ to mam e kolejnym cyklu brać taka duża dawkę clo. Staram się wyluzować ale nie takie proste.
A pytałaś lekarza czy przepisze Ci coś na pęknięcie skoro już któryś raz nie pęka?
 
Czy brałyśie clo 3x1? Wczoraj jeszcze pęcherzyk nie był pękniety to był 16dzc ale może jeszcze dojdzie do pęknięcia(jakimś cudem). Ale napewno nie pękł bo cały czas czuje kłucie z lewej strony. Co miesiąc odczuwam to samo pęcherzyk znowu będzie przerośniety. Wczoraj wyszłam od lekarza myślami byłam gdzie indziej na szczęście narzeczony wspiera mnie bardzo. Jeśli przyjdzie @ to mam e kolejnym cyklu brać taka duża dawkę clo. Staram się wyluzować ale nie takie proste.
Czytałam, że dziewczyny brały jeszcze większe dawki. Także głowa do góry. Najważniejsze, że masz wsparcie narzeczonego. Jak człowiek zostaje z problemem sam to dopiero jest ciężko. Niestety niekazdy mężczyzna potrafi byc wsparciem.
 
Witajcie dziewczyny ja jestem po zastrzyku 28.07.19. Cały tydzień z mężem był intensywny bo nie widzieliśmy się 2,5 miesiąca. Teraz grzecznie czekam na @ tylko teraz trudno mi się określić kiedy ona powinna się zjawić bo od 3 lipca do 24 lipca miałam plamienie. Ale dostałam na stymulacje leki i zastrzyk. Więc zaczynam od 12.08 - 3 tydzień czekania na @ lub ciąża.

Ja clo biorę 2x1 i zawsze pęcherzyki rosły. Tylko od lutego do czerwca nie brałam leków i moja @ się rozjechała stąd plamienia. Ale nie miałam nigdy aby po ovitrelle nie miała cyklu bezowulacyjnego.
 
Cześć. Jestem tutaj nowa. To mój pierwszy cykl z clo. Brałam po 1x1 od 5 do 9 dnia cyklu. Czułam się ok chociaż jajniki mnie bolały strasznie. W 15 cyklu dopiero mi zaczęły rosnac. Był jeden 15x11, w 19 dniu 21x17. Nie dostałam zastrzyku, tylko miałam czekać. W 22 dniu cyklu widać było ze urósł chyba za duży, ponieważ powstał krwistek. Nie było widać czy on pękł czy nie bo na obrazie nie można było zobaczyć. Po „owulacji” miałam strasznie wrażliwe piersi oraz ból brzucha. Dzisiaj jest 31 dzień cyklu i niestety @. Także kolejny miesiąc mnie czeka z clo.
 
@Karmar93 na spokojnie na pierwszy cykl nie ma co się nastawiać. Ja w tamtym roku załapał w drugim cyklu ale straciłam moja fasolkę w 10 tygodniu. I teraz na nowo zaczęłam starania. Też jestem po pierwszym cyklu z clo ale ja nic nie odczuwam. Moje jajniki przy braniu clo nie dawały żadnego bólu ale to zależy od organizmu. Trzymam kciuki za drugi cykl.
Ja teraz czekam na @ jestem 2 tygodnie po zastrzyku. W tym tygodniu @ powinna przyjść jeśli nie jestem w ciąży.
 
Hej czy któraś z Was używała Conecive plus
To żel wspomagający plemniki? Czy którejś pomógł zajść w ciążę? Pozdrawiam
 
Hej czy któraś z Was używała Conecive plus
To żel wspomagający plemniki? Czy którejś pomógł zajść w ciążę? Pozdrawiam
Z tego co wiem, to on niestety nie pomaga zajść w ciążę tylko jako jeden z niewielu żeli intymnych nie uszkadza plemników. Powiedzmy, że sam w sobie nie ma cudotwórczego działania.
 
reklama
Jednak to chyba nie był @... myślałam ze się zacznie a tu tylko plamienie... ból brzucha ucichł ale za to zacząć trochę bolec lewy jajnik... nie mam w ogóle żadnego plamienia. Teoretycznie 15.08 powinien przyjść o@.. zobaczymy
 
Do góry