reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Cześć Dziewczyny :) ja wczoraj byłam na monitoringuw 10dc, niestety tak szybko bo wyjeżdzamy na długi weekend.

Endometrium 9,2mm, jeden pęcherzyk na lewym jajniku 9mm, a na drugim 1,2mm ale jakiś takiś "spłaszczony" jak to lekarz ujął :p

Zobaczymy co będzie z tego cyklu bez clo, jedynie z metforminą
 
reklama
Hej dziewczyny :) Wczoraj byłam w 20 dniu cylku i pobolewał mnie jajnik z lewej strony. Wieczorem były przytulanki z mężem. Cykle mam długie.... ostatnio po CLO nie miałam okresu przez prawie 2 msc. Brałam teraz po 2 tabletki dziennie wiec mam nadzieje że się uda.
Mam do Was pytanie czy miała któraś z Was takie uczucie zimna w podbrzuszu? Jak by to miejsce było "od środka chłodzone", jakby tam były kostki lodu.... ? Dziwne takie....
Pozdrawiam !
 
Ja też nie miałam takiego odczucia. Jak bralam CLO to faktycznie mocno czułam jajniki, ten cykl bez clo sama metformina i już tak nie czuję jajników... zobaczymy co z tego wyjdzie
 
U mnie ponownie wielkie zaskoczenie. Dziś 23 d.c (3 cykl CLO). W 10 i 13 d.c w usg brak pecherzyka dominującego, w lewym jajniku byly 2 okolo 9mm i 11mm, w prawym 13mm, ale pomiedzy usg nic nie urosły. Cykl spisany na straty, ovitrelle zostalo w lodowce. Od polowy cyklu ciągle odczuwałam kłucie lewego jajnika. Dzis nie wytrzymalam i poszlam na wizytę, a tam na lewym jajniku dwie torbiele jedna 4,5cm i 3cm... juz wiem dlaczego tak boli. Okazało sie, ze pecherzyki urosły tylko później... przegapilam szanse na owulacje. Kurcze mam nauczkę, zeby nie dac siebie wmowic, ze już pęcherzyki nie urosną. Koniecznie trzeba iść okolo 15/16 d.c i sprawdzic. U mnie do tej pory lewy jajnik nigdy nie miał pecherzykow. Jednak organizm pracuje jak chce i kazdy miesiąc jest inny. Teraz dostałam antybiotyk i nowy cykl znowu wziąć CLO 1x1tabl. Tylko ciekawe kiedy będzie @ przez te torbiele.
 
Hej, dawno mnie tutaj nie było. W skrócie przypomnę moją historię. Staraliśmy się ponad rok. Okazało się, że mam cykle bezowulacyjne. Lekarz przepisał mi cło 1x1. Udało się w drugim cyklu. Niestety okazało się, że to ciąża biochemiczna. Mialam zrobić miesiąc przerwy i potem zacząć brać cło 2x1. Przez 3 tygodnie mierzyłam temperature i nie zauważyłam jej skoku. Poszłam do lekarza i potwierdził, że owulacji nie było i nie będzie. Przepisał mi luteine na wywołanie miesiączki. Zaczęłam brać clo 2x1. Były dwa pęcherzyki i oba pekly w tym samym czasie. Na początku nie chcialam uwierzyć, że się udało.W tej biochemicznej nawet nie było widać zarodka na badaniu, dlatego jak ostatnio zobaczyłam zarodek na usg to dopiero do mnie dotarło, że jednak się udało. Teraz jestem w 6 tygodniu i 5 dniu ciąży.
Życzę Wam wszystkim powodzenia i byście się nie poddawały mimo wszystkich przeciwności i złych wieści. :)
Gratuluję kochana. Trzeba wierzyć do końca, że się uda [emoji106][emoji6]
 
Witam. Dziś jest 12dc byłam na monitoringu w jajniku prawym jest pęcherzyk 19mm a w lewym są dwa, jeden ma 29mm a drugi 15mm endometrium bardzo małe prawdopodobnie przez clo bo ma tylko 5mm. Lekarz powiedział ze pęcherzyk prowienienjuż pęknąć i zastanawia się nad zmniejszeniem dawki zamiast 1 tabletki brać 0,5.
 
reklama
Niestety przyszla- nie byla duza ale trwala 4 dni. Robilam test w celu upewnienia ale negatywny. Dzisiaj moj drugi cykl z clo i 8 dzien. Jutro ostatni dzien i ikontrola w 11 dniu
 
Do góry