reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

@edytab933 napewno dostaniesz ovitrelle zastrzyk na pęknięcie pęcherzyków. Też je biorę. Mój zestaw to clo + ovitrelle. Tylko ja biorę 2x1 przez 5 dni i mam przy nim ładne endometrium i pęcherzyki zastrzyk dostaje 14 dni od brania tabletek czasami w 13 dni. A clo zaczynam brać kiedy przychodzi @ już taka pozadna.
 
reklama
@edytab933 napewno dostaniesz ovitrelle zastrzyk na pęknięcie pęcherzyków. Też je biorę. Mój zestaw to clo + ovitrelle. Tylko ja biorę 2x1 przez 5 dni i mam przy nim ładne endometrium i pęcherzyki zastrzyk dostaje 14 dni od brania tabletek czasami w 13 dni. A clo zaczynam brać kiedy przychodzi @ już taka pozadna.
Przy jakiej wielkości pęcherzyka lekarz każe robić Ci zastrzyk?
 
Trochę mnie pocieszyłaś, w niedzielę się dowiem czy coś urosło
Jednak mój pęcherzyk urósł. Dziś 19 d.c., ma 19 mm i wieczorem mam wziąć zastrzyk :) W 15 d. c miał 12 mm. Nigdy nie miałam tak długiego cyklu, ale może wyjazd wakacyjny też na to wpłynął. Na pewno na clo trzeba robic też monitoring w dalszych dniach cyklu, bo można przegapić szanse.
 
Test owu pozytywny wyszedł dzisiaj. Wczoraj były przytulanki oby pływacy przetrwali bo narzeczony wyjechał dzisiaj na kilka dni. A taka piękna krecha jest.
IMG_20190909_210715.jpeg
 
Cześć dzisiaj 29 dzień. Owulacje miałam i 16 dniu cyklu. Potwierdzone pęknięcie na usg. Dzisiaj dostałam dziwne plamienie takie widać było na papierze jasno czerwone. Nie czuje nic oprócz bólu piersi i są dwa razy większe. Nic poza tym. Nie mam żadnych objawów @.. nie boli mnie brzuch ani nic. Czasami teraz czuje lekki ból jajnika lewego z którego była owulacja. Już straciłam nadzieje na ciąże w tym cyklu
 
Byłam u lekarza i zapisał mnie na zabieg udrażniania jajowodów.. Czy któraś mi może podpowiedzieć czy jak mam zabieg w 10dc to ten cykl jest stracony czy może się udać? W tym cyklu miałam cło i pęcherzyki urósł tylko do 15mm w piątek. Dziś poniedziałek a ja nie mam żadnych objawów owulacji. Nie kazał już brać zastrzyku i mówił że słaby przyrost
Czy wiecie jako jest przyrost pęcherzyków? I ptrzy jakiej wielkości pękają? Jestem, zielona a u lekarza totalnie nie wiedziałam o co pytać
 
Byłam u lekarza i zapisał mnie na zabieg udrażniania jajowodów.. Czy któraś mi może podpowiedzieć czy jak mam zabieg w 10dc to ten cykl jest stracony czy może się udać? W tym cyklu miałam cło i pęcherzyki urósł tylko do 15mm w piątek. Dziś poniedziałek a ja nie mam żadnych objawów owulacji. Nie kazał już brać zastrzyku i mówił że słaby przyrost
Czy wiecie jako jest przyrost pęcherzyków? I ptrzy jakiej wielkości pękają? Jestem, zielona a u lekarza totalnie nie wiedziałam o co pytać
Przyrost zwykle 1-2 mm/dobę, a pękają bardzo różnie podobno optymalnie 20/22mm. Cykl po udrażnianiu ma największe szanse powodzenia.
 
Przy jakiej wielkości pęcherzyka lekarz każe robić Ci zastrzyk?
Ok 20mm lub 18mm. Dokładnie nie powiem Ci jak bylo teraz bo ostatnio wizytę miałam 26 sierpnia i pęcherzyki miały po 13mm i zastrzyk kazał wziąść w piątek 30 sierpnia więc napewno urosły. Ale we wcześniejszych stymulacjach w roku 2018 właśnie takie wielkości miały pęcherzyki.
 
reklama
Cześć dzisiaj 29 dzień. Owulacje miałam i 16 dniu cyklu. Potwierdzone pęknięcie na usg. Dzisiaj dostałam dziwne plamienie takie widać było na papierze jasno czerwone. Nie czuje nic oprócz bólu piersi i są dwa razy większe. Nic poza tym. Nie mam żadnych objawów @.. nie boli mnie brzuch ani nic. Czasami teraz czuje lekki ból jajnika lewego z którego była owulacja. Już straciłam nadzieje na ciąże w tym cyklu
A na kiedy masz termin @ ? Czasami tak jest że przed @ są plamienia i nie musi Cię nic boleć aby wskazywało na przyjście @. Organizm jest różny i czasami może nam splatac figle.
Trzymam mocno kciuki aby to jednak było zahniezdzenie.
 
Do góry