reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

A na kiedy masz termin @ ? Czasami tak jest że przed @ są plamienia i nie musi Cię nic boleć aby wskazywało na przyjście @. Organizm jest różny i czasami może nam splatac figle.
Trzymam mocno kciuki aby to jednak było zahniezdzenie.
Na ten czwartek. Rano miałam lekkie plamienie różowe a później bordowe lekko bardziej śluz. Teraz już nie mam nic. Tylko na @ zazwyczaj mnie bolą krzyże ból brzucha itd. Teraz już nie mam żadnego plamienia. Zobaczymy mam nadzieje ze w czwartek się wszystko wyjaśni.
 
reklama
Na ten czwartek. Rano miałam lekkie plamienie różowe a później bordowe lekko bardziej śluz. Teraz już nie mam nic. Tylko na @ zazwyczaj mnie bolą krzyże ból brzucha itd. Teraz już nie mam żadnego plamienia. Zobaczymy mam nadzieje ze w czwartek się wszystko wyjaśni.
Powinno chociaż jeśli @ w czwartek się spóźnię to poczekaj moim zdaniem z 3 dni i dopiero test.
 
Przyrost zwykle 1-2 mm/dobę, a pękają bardzo różnie podobno optymalnie 20/22mm. Cykl po udrażnianiu ma największe szanse powodzenia.
Cykl po drożności powinno się odpuścić, a to z racji dawki promieniowanie z rtg. Chyba ze ktos robi SonoHsg, to wtedy jak najbardziej mozna w tym sanym cyklu sie starać[emoji6]
 
Jednak mój pęcherzyk urósł. Dziś 19 d.c., ma 19 mm i wieczorem mam wziąć zastrzyk :) W 15 d. c miał 12 mm. Nigdy nie miałam tak długiego cyklu, ale może wyjazd wakacyjny też na to wpłynął. Na pewno na clo trzeba robic też monitoring w dalszych dniach cyklu, bo można przegapić szanse.
Ojaaa na prawdę? Bo ja już się bałam że mam mały przyrost jak w 10dc miałam 15 mm. To jeśli jest tak jak mówicie to owulacje mogę mieć jutro albo pojutrze jeśli 15 mm miałam w piątek
 
Cześć dziewczyny kolejna wizyta na monitoringu i dalej nic pęcherzyk nie pęka dostałam namiary na klinikę. Mam strasznego doła[emoji3525][emoji3525][emoji3525]
 
Cześć dziewczyny kolejna wizyta na monitoringu i dalej nic pęcherzyk nie pęka dostałam namiary na klinikę. Mam strasznego doła[emoji3525][emoji3525][emoji3525]
A stosowałas zastrzyk na pęknięcie?
Głowa do góry, w klinice są specjaliści, zrobią dokładne badania, będziesz zaopiekowana tak jak trzeba. Kliniki nie takie straszne
 
A stosowałas zastrzyk na pęknięcie?
Głowa do góry, w klinice są specjaliści, zrobią dokładne badania, będziesz zaopiekowana tak jak trzeba. Kliniki nie takie straszne
Nie przepisał mi zastrzyku. Pokierował do kliniki ze względu na to ze mam juz 36lat i lepiej nie tracić cyklu ani czasu.
 
No niestety.. dzisiaj przyszedł okres jak miał przyjść. Robiłam i tak czy siak betę ale wynik <1.2. Także od 5 dnia zażywam kolejne leki. 3 cykl...
 
Co sądzicie dziewczyny. Jestem 15 dni po zastrzyku z ovitrelle? Czy dalej utrzymuje się hormon po zastrzyku
 

Załączniki

  • 15683405869055092605241152794136.jpg
    15683405869055092605241152794136.jpg
    876,6 KB · Wyświetleń: 99
reklama
Jak dostawałam zastrzyki to ginek kazał robić test nie wcześniej jak w terminie @ A najlepiej 2dni po @
15 dni u Ciebie czyli jakby dzień @ [emoji110][emoji106] leć rano na bete
Co sądzicie dziewczyny. Jestem 15 dni po zastrzyku z ovitrelle? Czy dalej utrzymuje się hormon po zastrzyku
 
Do góry