reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Witajcie, od roku staramy się z mężem o dzidzię. Pierwszy cykl z CLO się nie powiodl, - pęcherzyk zaczął zanikać. Obecnie jestem przy drugim cyklu, CLO zaczęłam brać 3 dnia cyklu, 15 dnia dotalam ovitrall i była owulacja co wykazało USG. Teraz jest 10 dzień po zastrzyku, zrobiłam test - wyszedł negatywny. Myślicie, że to jeszcze za wcześnie czy kolejne niepowodzenie? Już chyba zaczyna mi brakować cierpliwości.
 
reklama
Witajcie, od roku staramy się z mężem o dzidzię. Pierwszy cykl z CLO się nie powiodl, - pęcherzyk zaczął zanikać. Obecnie jestem przy drugim cyklu, CLO zaczęłam brać 3 dnia cyklu, 15 dnia dotalam ovitrall i była owulacja co wykazało USG. Teraz jest 10 dzień po zastrzyku, zrobiłam test - wyszedł negatywny. Myślicie, że to jeszcze za wcześnie czy kolejne niepowodzenie? Już chyba zaczyna mi brakować cierpliwości.
Może być za wczesnie bo zagnieżdżenie mogło być puzniej najlepiej test robić w dniu spodziewanej @ chociarz wiem sama po sobie że to nie łatwe . Ja byłam trzy cykle na clo ale niestety nic z tego nie wyszło
 
Oby u mnie bylo tak samo. Mieszkam w UK takze nie mam mozliwosci miec tak czestych wizyt u polskiego lekarza, ktory przymuje ponad godzine drogi samochodem od mojego domu i kosztuje niemalo niestety..
Ja również jestem po pierwszym cyklu z CLO. Mnie nie bolały jajniki. Nie odczułem żadnej różnicy. Ból jajników pojawił się w sobotę i niedzielę czyli w trakcie "planowej" owulacji.
 
U Ciebie w takim razie sprawa jasno wyglada.. ja jak wspominalam dzis mam 17sty dc i dodatkowo zaczelam miec tkliwe piersi.. hormony mi chyba szaleja.. owulacji chyba nie rozwazam, bo raczej nie wystepuje u mnie plodny sluz...
 
Czy któraś z was miała tak, że po 1 tabletce clostibelgytu nie było reakcji (brak pęcherzyków dominujących) a po dawce 2 tabletki dziennie jajniki się obudziły? :D
 
Czy któraś z was miała tak, że po 1 tabletce clostibelgytu nie było reakcji (brak pęcherzyków dominujących) a po dawce 2 tabletki dziennie jajniki się obudziły? :D
Ja przy clostibelgytu mało co mi rosły pęcherzyki i dostałam clo po którym o wiele lepiej moje jajniki zaczęły pracować.
 
U Ciebie w takim razie sprawa jasno wyglada.. ja jak wspominalam dzis mam 17sty dc i dodatkowo zaczelam miec tkliwe piersi.. hormony mi chyba szaleja.. owulacji chyba nie rozwazam, bo raczej nie wystepuje u mnie plodny sluz...
Właśnie mi się skomplikowalo. Bo nagle z temperatury 37,1 Przez dwa dni, spadło do 36,9 dzisiaj rano. Jestem zdziwiona bo w poprzednim cyklu do samej miesiączki utrzymywała się temperatura 37,1 - 37,3

Nie wiem o co chodzi.
 
reklama
Do góry