reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Zapodaje [emoji4]
O widzisz wyniki ok, ale zdecydowanie bardzo ważne jest upłynnienie i lekkość!! Partner powinien pić więcej wody i od twojej @ do owu możesz mu podawać ACC to jest na rozrzedzenie. Może nasienie jest zbyt gęste i plemniki nie mają jak pływać. Poczytaj o prawidłowej lepkości to ma znaczenie :)
 
reklama
O widzisz wyniki ok, ale zdecydowanie bardzo ważne jest upłynnienie i lekkość!! Partner powinien pić więcej wody i od twojej @ do owu możesz mu podawać ACC to jest na rozrzedzenie. Może nasienie jest zbyt gęste i plemniki nie mają jak pływać. Poczytaj o prawidłowej lepkości to ma znaczenie :)
Badanie było robione ok 9msc temu. A tak od czterech miesięcy trzymamy dietę (narzeczony chce trochę schudnąć)jemy zdrowiej i stara się pic ok 3l wody dziennie.
ACC co to jest i na receptę czy normalnie dostępne?
Dzięki śliczne za pomoc 😊
 
Badanie było robione ok 9msc temu. A tak od czterech miesięcy trzymamy dietę (narzeczony chce trochę schudnąć)jemy zdrowiej i stara się pic ok 3l wody dziennie.
ACC co to jest i na receptę czy normalnie dostępne?
Dzięki śliczne za pomoc 😊
Bez recepty. To się bierze jak ma się kaszel. ACC rozrzedza śluz. Ja też piję bo wtedy mam dużo więcej swojego śluzu.
 
Hej Dziewczyny. Myślałam że w drugim cyklu na stymulacji owu przyjdzie tak samo szybko jak w poprzednim 6 dni po ostatniej tabletce ale tym razem tak to nie działa i dzisiaj test negatywny i żadnych objawów owu. Ciekawe ile teraz to potrwa. Chociaż ja chyba w tym cyklu bym nie chciała zajść bo się boje
 
Hej dziewczyny. Co tam u was. Dawno mnie nie było. Dziś trochę was podczytalam. Jak tam wasze starania przy koronawirusie ? Lekarze nie odradzają? Ja byłam u gina 3 tygodnie temu ale tylko tak kontrolnie zobaczyć czy Aromek nie zrobił spustoszenia. Lekarz mi powiedział że dla swojego świętego spokoju zaczekać aż minie epidemia. A wtedy jeszcze i tak nie było aż tak źle jak jest dzisiaj. Więc narazie odpuszczam. Tym bardziej że stan mojego życia mi na to nie sprzyja. W czwartek pochowałam mojego tatę :( :( :( nienawidzę się za to że nie doczekał się wnuka ..... Jestem beznadziejna :( i tak tęsknię za tatą. Ciągle to do mnie wszystko nie dociera :(

Czy którejś się udało?
 
Hej. Bardzo mi przykro z powodu Twojego taty. Nie możesz się jednak obwiniać że nie doczekał wnuka, na pewne rzeczy w życiu niestety nie mamy wpływu [emoji853]
Jakie spustoszenie miałby wywołać aromek? Miałaś owulacje? W kolejnym cyklu wobec tego nie będziesz brała aromka? Ja mam dzisiaj 11 dc, w poprzednim cyklu już miałam owulacje po etruzilu (to to samo co aromek) a dzisiaj test owu negatywny i nie mam żadnego bólu więc pewnie będzie później. Ja się boję zajść teraz w ciążę ale do antykoncepcji nie wrócę a gumki nie za bardzo u nas wchodzą w grę więc zdaję się na los, postaram się ominąć owulację jak będę wiedziała kiedy wystąpi. Ostatnio rozmawiałam z lekarzem telefonicznie i nic nie wspomniał o przerwaniu starań ale też nie zapytałam go o to bezpośrednio. W Polsce zalecenia są żeby wstrzymać się ale who i lekarze z innych krajów tego nie odradzają więc ciężko się zdecydować. Z drugiej strony skoro nie udało się kilka cykli to czemu akurat teraz miałoby się udać.
Hej dziewczyny. Co tam u was. Dawno mnie nie było. Dziś trochę was podczytalam. Jak tam wasze starania przy koronawirusie ? Lekarze nie odradzają? Ja byłam u gina 3 tygodnie temu ale tylko tak kontrolnie zobaczyć czy Aromek nie zrobił spustoszenia. Lekarz mi powiedział że dla swojego świętego spokoju zaczekać aż minie epidemia. A wtedy jeszcze i tak nie było aż tak źle jak jest dzisiaj. Więc narazie odpuszczam. Tym bardziej że stan mojego życia mi na to nie sprzyja. W czwartek pochowałam mojego tatę :( :( :( nienawidzę się za to że nie doczekał się wnuka ..... Jestem beznadziejna :( i tak tęsknię za tatą. Ciągle to do mnie wszystko nie dociera :(

Czy którejś się udało?
 
Hej dziewczyny. Co tam u was. Dawno mnie nie było. Dziś trochę was podczytalam. Jak tam wasze starania przy koronawirusie ? Lekarze nie odradzają? Ja byłam u gina 3 tygodnie temu ale tylko tak kontrolnie zobaczyć czy Aromek nie zrobił spustoszenia. Lekarz mi powiedział że dla swojego świętego spokoju zaczekać aż minie epidemia. A wtedy jeszcze i tak nie było aż tak źle jak jest dzisiaj. Więc narazie odpuszczam. Tym bardziej że stan mojego życia mi na to nie sprzyja. W czwartek pochowałam mojego tatę :( :( :( nienawidzę się za to że nie doczekał się wnuka ..... Jestem beznadziejna :( i tak tęsknię za tatą. Ciągle to do mnie wszystko nie dociera :(

Czy którejś się udało?
Bardzo mi przykro, trzymaj się [emoji3525]
 
Hej dziewczyny. Co tam u was. Dawno mnie nie było. Dziś trochę was podczytalam. Jak tam wasze starania przy koronawirusie ? Lekarze nie odradzają? Ja byłam u gina 3 tygodnie temu ale tylko tak kontrolnie zobaczyć czy Aromek nie zrobił spustoszenia. Lekarz mi powiedział że dla swojego świętego spokoju zaczekać aż minie epidemia. A wtedy jeszcze i tak nie było aż tak źle jak jest dzisiaj. Więc narazie odpuszczam. Tym bardziej że stan mojego życia mi na to nie sprzyja. W czwartek pochowałam mojego tatę :( :( :( nienawidzę się za to że nie doczekał się wnuka ..... Jestem beznadziejna :( i tak tęsknię za tatą. Ciągle to do mnie wszystko nie dociera :(

Czy którejś się udało?
Boże... Tak mi przykro....[emoji25] Trzymaj się! [emoji3590]
Ja też odpuszczam. Co prawda robiłam testy owu ale nie wyszły więc się nie nastawiam i kolejny odpuszczam bo nie ma nowet jak do lekarza bezpiecznie się umówić
 
Hej. Dziękuję dziewczyny :* :( martwiłam się co się dzieje bo kilka dni po clo miałam już duze torbiele. Ale 11 dc po Aromku miałam tą wizytę i lekarz powiedział że niestety ale szału nie ma. Że liczyl na coś więcej a tu 3 małe pęcherzyki. Ale ja owulację mam koło 18 dnia więc był jeszcze czas. Nic nie sprawdzałam ale 18-19 dc bolal mnie jajnik więc może owu była. Ale ze względu na sytuację nie w głowie mi były starania. To okropne bo dwa tygodnie przed śmiercią dowiedzieliśmy się że chemia nie działa i cały organizm jest zaatakowany. Teraz tak ciężko się pozbierać :(

Szkoda że nastał taki czas że musimy wszystkie odłożyć starania. Ja się boje tego wirusa. Bardzo. Tym bardziej że jestem mega osłabiona. Trzymajcie się :*
 
reklama
Hej dziewczyny. Co tam u was. Dawno mnie nie było. Dziś trochę was podczytalam. Jak tam wasze starania przy koronawirusie ? Lekarze nie odradzają? Ja byłam u gina 3 tygodnie temu ale tylko tak kontrolnie zobaczyć czy Aromek nie zrobił spustoszenia. Lekarz mi powiedział że dla swojego świętego spokoju zaczekać aż minie epidemia. A wtedy jeszcze i tak nie było aż tak źle jak jest dzisiaj. Więc narazie odpuszczam. Tym bardziej że stan mojego życia mi na to nie sprzyja. W czwartek pochowałam mojego tatę :( :( :( nienawidzę się za to że nie doczekał się wnuka ..... Jestem beznadziejna :( i tak tęsknię za tatą. Ciągle to do mnie wszystko nie dociera :(

Czy którejś się udało?

Okropna sytuacja. Wyrazy współczucia dla Ciebie. Takie rzeczy nie powinny się dziać :( Nawet sobie nie wyobrażam...

Mój dr nie odradza starań.
 
Do góry