reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Cześć, a u mnie spóźnia się @. 1 dzień . Nie robiłam testu bo nie miałam w domu, ale zmierzyłam rano temperaturę i jest 36,7 czyli słabo :(
Jestem bez wspomagania, ale jakiś przywiązałam się do tego forum.
ps. Moja bratowa w ciąży (wcześniej poroniła 3 razy). Teraz jest w 6 tc i zaczyna plamić. Czasami się zastanawiam która z nas ma gorzej ...
Pozdrawiam i trzymam kciuki za was wszystkie
 
reklama
Ja też lubię to forum. Tu jakoś tak spokojniej. Ale kilka nas zostało.... :(

Ja też zauważyłam że Pregnyl znika po 8-9 dniach z testu. To jakim cudem 10 dnia jeden test pozytywny. Drugi negatywny. Wolę nie wiedzieć i wierzyć że to był Pregnyl.
 
Ja też lubię to forum. Tu jakoś tak spokojniej. Ale kilka nas zostało.... :(

Ja też zauważyłam że Pregnyl znika po 8-9 dniach z testu. To jakim cudem 10 dnia jeden test pozytywny. Drugi negatywny. Wolę nie wiedzieć i wierzyć że to był Pregnyl.
Wczoraj byłam u nowej Pani ginekolog i na pytanie co lepsze ovitrelle czy Pregnyl powiedziała, że ona ma większe przekonanie do ovitrelle i jest ono częściej stosowane przez lekarzy. Może spróbuj następnym razem z Ovitrelle?
 
Czy po Ovitrelle miałyście ładny test ciążowy robiony z czystej ciekawości ? Ja wczoraj ok 17 wzięłam ovitrelle a przed chwilą robiłam test ciążowy i wynik trochę mnie zdziwił...
1590073688675.jpeg
 
Nie robiłam bo w pregnylu jest beta HCG i w otrivelle chyba też. To oczywiste że test będzie pozytywny. A mi profesor powiedział że Pregnyl jest lepszy z kolei....
No właśnie jest beta hcg więc test powinien wyjsc mega pozytywny a mi wyszedł bladziocha... Chyba że nie dotarło jeszcze do moczu tyle żeby pokazać odpowiednią kreskę
 
reklama
No właśnie jest beta hcg więc test powinien wyjsc mega pozytywny a mi wyszedł bladziocha... Chyba że nie dotarło jeszcze do moczu tyle żeby pokazać odpowiednią kreskę
Otrivelle jest ogólnie słabszy. I nie wiem jaka masz dawkę. Może mała i dlatego nie pokazuje aż tak. Nie wiem nie rozwodziłam się na tym nigdy bo i po co. Ja mam Pregnyl 10 000 j. i ostatnio sprawdzałam to lekka kreska była w 7 dniu po, a 8-9 już nic.
 
Do góry