reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Ja kiedy brałam CLO to miałam takie bóle. Teraz kiedy już nic nie biorę to oboje zaczynaja się 1-2 dni przed miesiączka.
a na dziś mam termin :) i boli
Cześć, postanowiłam dołączyć do Was, gdyż podczytuję to forum już jakiś czas! U mnie starania o 1wszą ciążę już dość długo trwają, aż w końcu zdecydowałam się na klinikę leczenia niepłodności. Odkąd pamietam mam nieregularne cykle. Teraz jest mój pierwszy cykl z CLO (cykle bezowulacyjne). Brałam też zastrzyk z pregnylu (pod okiem lekarza i po monitoringu). Zbliżam się do 30 dnia cyklu, czuje bóle podbrzusza takie okresowe praktycznie od owulacji. Czy też odczuwałyście takie bóle w trakcie stymulacji CLO +pregnyl?
 
reklama
Cześć, postanowiłam dołączyć do Was, gdyż podczytuję to forum już jakiś czas! U mnie starania o 1wszą ciążę już dość długo trwają, aż w końcu zdecydowałam się na klinikę leczenia niepłodności. Odkąd pamietam mam nieregularne cykle. Teraz jest mój pierwszy cykl z CLO (cykle bezowulacyjne). Brałam też zastrzyk z pregnylu (pod okiem lekarza i po monitoringu). Zbliżam się do 30 dnia cyklu, czuje bóle podbrzusza takie okresowe praktycznie od owulacji. Czy też odczuwałyście takie bóle w trakcie stymulacji CLO +pregnyl?
mi po Clo bez zastrzyku zrobiły się torbiele.
Po Aromku (tez na wzrost pęcherzyków) i po zastrzyku nie miałam żadnych dolegliwości, aż do @ (w tym cyklu w ciąże nie zaszłam).
Teraz mam drugi cykl z Aromkiem, jestem dziś w 12dc, wczoraj OWU. Na razie nic nie czuje.
 
Cześć, postanowiłam dołączyć do Was, gdyż podczytuję to forum już jakiś czas! U mnie starania o 1wszą ciążę już dość długo trwają, aż w końcu zdecydowałam się na klinikę leczenia niepłodności. Odkąd pamietam mam nieregularne cykle. Teraz jest mój pierwszy cykl z CLO (cykle bezowulacyjne). Brałam też zastrzyk z pregnylu (pod okiem lekarza i po monitoringu). Zbliżam się do 30 dnia cyklu, czuje bóle podbrzusza takie okresowe praktycznie od owulacji. Czy też odczuwałyście takie bóle w trakcie stymulacji CLO +pregnyl?
Ja po stymulacji Clo miałam bolesną owulacje z lewego jajnika a tak to ok
 
Cześć dziewczyny!
Jestem nowa na forum.

U nas drugi cykl starań z CLO, dziś 6 dc. A ogólnie staramy się od lipca.
CLO biorę 1-5 dc.
Jak się czujecie po CLO? Ja mam uderzenia gorąca a @ była mega bolesna i spóźniła się prawie tydzień 🤨
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry