reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
Spokojnie, wszystko będzie dobrze! [emoji3590] Na kolejnej wizycie już pewnie serduszko usłyszysz [emoji188][emoji3589]
Mam nadzieję.... Ale się boje co byłam w 5+3 i prócz pęcherzyka i malutkiego zarysu pecherzyka żółtkowego nic nie było. Lekarz określił na 4 tydzień i mi się to jakoś nie klei. :( Ale niby mówił że wszystko dobrze. Jak beta będzie dobra to od razu dzwonię do lekarza jakiegokolwiek czy mogę przyjść z taka beta i co ona pokaże bo nie będę czekać 2 tygodnie bo zwariuje...
 
Mam nadzieję.... Ale się boje co byłam w 5+3 i prócz pęcherzyka i malutkiego zarysu pecherzyka żółtkowego nic nie było. Lekarz określił na 4 tydzień i mi się to jakoś nie klei. :( Ale niby mówił że wszystko dobrze. Jak beta będzie dobra to od razu dzwonię do lekarza jakiegokolwiek czy mogę przyjść z taka beta i co ona pokaże bo nie będę czekać 2 tygodnie bo zwariuje...
A byłas dzisiaj na becie? Kiedy wyniki?
 
Był na becie przed chwilą wynik po 14.
Zrobiłam też proga.
I najlepsze...... Poniosło mnie i zrobilam test na covid. Tzn na przeciwciała [emoji1751][emoji1751][emoji1751]
Ja planuje za 1.5tyg zdrobic dokładnie to samo. Bete, proga i p/ciała [emoji23] ale póki co czekamy na Twoje wyniki [emoji120]
 
reklama
Do góry