reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania

Dołączył(a)
21 Listopad 2021
Postów
4
Cześć dziewczyny! Staramy się z mężem o 2 dziecko już długo ponad rok i nic :( macie jakieś sprawdzone suplementy, rady?? Już tracę nadzieję i świruje z miesiąca na miesiąc i ciągle nic... Przez co trochę się podlamalam
 
reklama
Pierwsza rada to wizyta u lekarza, skoro minal juz rok najwyzszy czas sprawdzic czy wszystko wporzadku z hormonami, tarczycą, jajnikami, czy wystepuje wogole owulacja itd itd. Byc moze wystarczy monitoring, uregulowanie czegos jesli wyjdzie jakis problem i ciaza zaskoczy.
 
Cześć dziewczyny! Staramy się z mężem o 2 dziecko już długo ponad rok i nic :( macie jakieś sprawdzone suplementy, rady?? Już tracę nadzieję i świruje z miesiąca na miesiąc i ciągle nic... Przez co trochę się podlamalam
Lekarz nie ma co czekać zleci badania sprawdzi ;) ale tez przytoczę taki fakt iz mam koleżankę która uważa ze to organizm za nią decyzuje stara się o dziecko 12 lat i twierdzi ze to organizm ma zdecydować czy to już nie lekarz 🙈 tak samo organizm decyduje kiedy jestem zmęczona i czy do dzień noc jak czuje się zmęczona to wsłuchuję się w siebie nie polecam takiej logiki ;)
 
Lekarz nie ma co czekać zleci badania sprawdzi ;) ale tez przytoczę taki fakt iz mam koleżankę która uważa ze to organizm za nią decyzuje stara się o dziecko 12 lat i twierdzi ze to organizm ma zdecydować czy to już nie lekarz 🙈 tak samo organizm decyduje kiedy jestem zmęczona i czy do dzień noc jak czuje się zmęczona to wsłuchuję się w siebie nie polecam takiej logiki ;)
To ja mam znajomą w wieku 33 lat, która od 10 lat próbuje zajść w ciążę i NIGDY nie była u ginekologa ponieważ twierdzi, że modlitwa wystarczy i to jest wola Boża a test ciążowy zawsze robiła w pierwszy dzień okresu…

A co do autorki wpisu, to ja nie uważam , że istnieją złote środki niestety. Warto zrobić konsultację z lekarzem i sprawdzić co może być przyczyną bezowocnych Starań. Ja w drugą ciążę zajść nie mogłam bardzo długo też jakoś ponad dwa lata ,odpuściłam temat gdyż psychicznie mnie to dobijało i w zupełnie nieoczekiwanym momencie zaskoczyło
 
Ja w drugą ciążę zajść nie mogłam bardzo długo też jakoś ponad dwa lata ,odpuściłam temat gdyż psychicznie mnie to dobijało i w zupełnie nieoczekiwanym momencie zaskoczyło
To tak jak u mnie, z tym że ja czekałam na drugie dziecko naprawdę długo. Mój pierworodny ma 15 lat, a drugi synek 4 miesiące :cool2:
Dopiero gdy już przestałam myśleć o tym, że chcę zajść w ciąże a wręcz pogodziłam się z faktem iż mogę nie doczekać drugiego, zaskoczyło! i to w obcym kraju.
 
reklama
To tak jak u mnie, z tym że ja czekałam na drugie dziecko naprawdę długo. Mój pierworodny ma 15 lat, a drugi synek 4 miesiące :cool2:
Dopiero gdy już przestałam myśleć o tym, że chcę zajść w ciąże a wręcz pogodziłam się z faktem iż mogę nie doczekać drugiego, zaskoczyło! i to w obcym kraju.
To fantastycznie, że się udało i macie kolejnego szkraba w domu ☺️
 
Do góry