reklama
  1. Uwierz, że jesteś ok. Masz prawo mieć gorszy dzień, masz prawo czuć się zmęczona i popełniać błędy. Najważniejsze, że masz prawo być z siebie dumna. Razem z Dove świętujemy Dzień Mamy Świętuj z nami. Konkursowo/

Wybierz zabawkę, która uszczęśliwi twojego maluszka Konkurs/

Zamknij powiadomienie

Starania

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Patrycja2589, 9 Sierpień 2015.

1. Patrycja2589

Patrycja2589

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej dziewczyny. :) mam pytanie. Jestem tydzień po okresie (28dni cykl) i zauważyłam jakoś dwa dni po@ze mam strasznie dużo śluzu jak białko kurze ale wczoraj już nie było i zobaczyłam dziś ze mam fioletowe wargi sromowe. Mam się bać. ?

2. bejbi

bejbi Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    to może z gorąca, a dużo spacerowałaś? ja po pielgrzymce pieszej takie miałam, to jest nie uzależnione ciążą

3. reklama
  4. Megami

Megami Bóg jest szaleńcem ;)

Najlepsze odpowiedzi:
    11
    Nie wiem jak pozostałe objawy, ale śluz raczej płodny, czyżby owulacja? Może infekcja, zmiany hormonalne, wysiłek? Warto by odwiedzić lekarza, jeśli nie zniknie.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij powiadomienie