reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania

Dołączył(a)
14 Grudzień 2017
Postów
10
Hej babeczki!
W dni płodne (te najbardziej) wspolzylam z partnerem i doszło to finalu w środku ,to był 14dc. Tak głowie się i głowie , chciałam od razu zrobić test, ale się powstrzymywałam, czekałam do okresu, który powienien być za 3 dni tj. 21.04. Ale dzisiaj dostałam plamienia, nazywam to plemieniem ,bo ciężko nazwać okresem. Podczas porannej toalety zauważyłam plamy krwi na papierze, już sie zasmucilam ,ale jest to słabe, nie takie krwawienie jak podczas okresu . Od 3 dni temperatura mojego ciala utrzymuje się na poziomie 37-37'1°C. Piersi mnie bola jak przed każdym okresem, tak samo plecy . Ciśnienie mam w sumie nuskie ,bo 105/60 ale nie wiem czy to ma cos wspolnego .Nie miałam zadnych oznak, ze ten okres pojawi się dzisiaj ,zadnych skurczów, przeważnie 3-4 dni przed odczuwam takie mini skurcze . Co sądzicie ? Czy jeśli to plamienie implatacyjne to mogę zrobić dzisiaj test? Stosunek odbył sie 12 dni temu.
Czekam na odpowiedź :)
 
reklama
Czekaj ze zrobieniem testu do dnia miesiączki. Albo zrób badanie beta hcg. Jak mierzysz temperaturę? Pod pachą? Bo to niestety żaden wyznacznik. I skoro robisz to od niedawna to tym bardziej.
 
A po co tak wcześnie wiedzieć czy jest się w ciąży czy nie skoro wczesne ciąże często ulegają samoistnym poronieniom.
 
Do góry