reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama
Rozwiązania
0
Hej babeczki!
W dni płodne (te najbardziej) wspolzylam z partnerem i doszło to finalu w środku ,to był 14dc. Tak głowie się i głowie , chciałam od razu zrobić test, ale się powstrzymywałam, czekałam do okresu, który powienien być za 3 dni tj. 21.04. Ale dzisiaj dostałam plamienia, nazywam to plemieniem ,bo ciężko nazwać okresem. Podczas porannej toalety zauważyłam plamy krwi na papierze, już sie zasmucilam ,ale jest to słabe, nie takie krwawienie jak podczas okresu . Od 3 dni temperatura mojego ciala utrzymuje się na poziomie 37-37'1°C. Piersi mnie bola jak przed każdym okresem, tak samo plecy . Ciśnienie mam w sumie nuskie ,bo 105/60 ale nie wiem czy to ma cos wspolnego .Nie miałam zadnych oznak, ze ten okres pojawi się dzisiaj ,zadnych skurczów, przeważnie 3-4 dni przed odczuwam takie mini skurcze . Co sądzicie ? Czy jeśli to plamienie implatacyjne to mogę zrobić dzisiaj test? Stosunek odbył sie 12 dni temu.
Czekam na odpowiedź :)

reklama
Rozwiązania
0
PsPs. Mały edit. Nie od 3 dni, tylko zaczęłam niestety zwracać uwagę na temperaturę dopiero od 3 dni :/

jasani

Fanka BB :)
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
Czekaj ze zrobieniem testu do dnia miesiączki. Albo zrób badanie beta hcg. Jak mierzysz temperaturę? Pod pachą? Bo to niestety żaden wyznacznik. I skoro robisz to od niedawna to tym bardziej.

GoJ

Fanka BB :)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
10
A po co tak wcześnie wiedzieć czy jest się w ciąży czy nie skoro wczesne ciąże często ulegają samoistnym poronieniom.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
X Potrzebuję porady 23
Lola94 Potrzebuję porady 10
U Potrzebuję porady 14
T Staramy się 16

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry