reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranie o dzidziusia :)

Dołączył(a)
21 Styczeń 2019
Postów
1
Witam.Jestem Kasia mam 28 lat. Od ponad 8 lat staram się o dziecko niestety bez skutku.
Od dziecka chorowałam na nerki i jestem już po drugim przeszczepie...obecnie wyniki mam super i lekarz powiedział ,żebym już próbowała od nowa się starać i badać pod kątek niepłodności..Chodziłam do wielu ginekologów... jeden wykrył PCO i niedoczynność tarczycy obecnie Biorę Euthyrox i jest TSH 3. Na własną rękę robiłam rezerwę jajnikową i prolaktynę które wyszły dobrze. Bardzo chce być mamą. Niestety mój mąż przez to mnie zostawił ponieważ nie udawało się mi w nią zajść :( obecnie jestem z partnerem który mnie wspiera . Czy jest możliwość abym miała np zrosty ? czyli w moim przypadku drożność jajowodów by była dobra ? miałam okolo 10 opercji w jamie brzusznej i jakoś sama czuje ,że mogę mieć je niedrożne... jestem tutaj nowa.Proszę o jakiekolwiek rady za które będę wdzięczna.
 
reklama
Zapraszam do staraczek ponad rok dziewczyna doradza bądź wejdź już na inne forum działające tam więcej dziewczyn doradzi :)
 
Moja bratowa po cesarce z komplikacjami nie może zajść w drugą ciążę. Badała hormony i wyszły w normie ginekolog ma sprawdzić czy dochodzi do owulacji i położyć ją w szpitalu na sprawdzenie czy nie ma właśnie zrostów po cesarce.
 
Witam.Jestem Kasia mam 28 lat. Od ponad 8 lat staram się o dziecko niestety bez skutku.
Od dziecka chorowałam na nerki i jestem już po drugim przeszczepie...obecnie wyniki mam super i lekarz powiedział ,żebym już próbowała od nowa się starać i badać pod kątek niepłodności..Chodziłam do wielu ginekologów... jeden wykrył PCO i niedoczynność tarczycy obecnie Biorę Euthyrox i jest TSH 3. Na własną rękę robiłam rezerwę jajnikową i prolaktynę które wyszły dobrze. Bardzo chce być mamą. Niestety mój mąż przez to mnie zostawił ponieważ nie udawało się mi w nią zajść :( obecnie jestem z partnerem który mnie wspiera . Czy jest możliwość abym miała np zrosty ? czyli w moim przypadku drożność jajowodów by była dobra ? miałam okolo 10 opercji w jamie brzusznej i jakoś sama czuje ,że mogę mieć je niedrożne... jestem tutaj nowa.Proszę o jakiekolwiek rady za które będę wdzięczna.
Witam, też się staram, pierwsze to drożność jajowodów w Twoim przypadku może to być główna przyczyna, i TSH powinno być do 2- mówiłaś lekarzowi , który Cię prowadzi z niedoczynnością, że starasz się o dziecko?
 
Do góry