reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranie o dzidziusia .

Dołączył(a)
10 Październik 2019
Postów
5
Cześć Dziewczyny. ;* ;)
Z mężem staramy sie o dzidziusia . Mamy juz dwóch synów. Ale zdecydowaliśmy na trzecie .
Niestety nie udaje sie.. dwa razy od kad sie staramy poronilam ;( .
Od tygodnia chodze nerwowa , spiaca , boli brzuch dziwny apetyt bola piersi .Niestety robilam test i nic . . Czasem mam wrazenie ze na teście jest ten cien drugiej kreski ale brak..
Zastanawiaja mnie te objawy jesli na tescie nic nie wychodzi . Moze byc ze za wczesnie zrobilam test i nic nie wyszlo . ?
Współżycie bylo 1pazdziernika w dni płodne.
Pozdrawiam . ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć Dziewczyny. ;* ;)
Z mężem staramy sie o dzidziusia . Mamy juz dwóch synów. Ale zdecydowaliśmy na trzecie .
Niestety nie udaje sie.. dwa razy od kad sie staramy poronilam ;( .
Od tygodnia chodze nerwowa , spiaca , boli brzuch dziwny apetyt bola piersi .Niestety robilam test i nic . . Czasem mam wrazenie ze na teście jest ten cien drugiej kreski ale brak..
Zastanawiaja mnie te objawy jesli na tescie nic nie wychodzi . Moze byc ze za wczesnie zrobilam test i nic nie wyszlo . ?
Współżycie bylo 1pazdziernika w dni płodne.
Pozdrawiam . ;)
Za szybko test zrobilas. Poczekaj.
 
Jak się z mężem staraliśmy i robiłam testy myśląc że w końcu się udało też widziałam nieraz cień tej drugiej kreski. Też wpatrywałam się w swoje ciało i zachowanie, widziałam wiele objawów ale jednak wciąż test pokazywał 1 kreskę. Aż po roku starań, kiedy nie widziałam u siebie żadnych objawów, tylko któregoś dnia źle się w pracy poczułam, tak jakbym przeziębienie złapała. Mąż kazał mi zrobić test, a ja się śmiałam że prędzej powinnam wypić sok z malin i wygrzać się pod kołdrą. Dla świętego spokoju, zrobiłam. Wyszedł negatywny. Ale mąż nie dawał za wygraną i kazał mi powtórzyć na drugi dzień rano. Zrobiłam i pokazała się bardzo słaba druga kreseczka. Nie mogłam uwierzyć że jestem w ciąży, że nam się udało. Wiec poszłam zrobić bete z krwi i pokazała że to 2 tydzień :)
 
Ja z poprzednimi ciazami mialam te same objawy co teraz a ostatnio zrobilam sie inna niz zwykle wszystko mnie drazni odrzuca tez od jedzenia jakiegos itp. Zrobilam dzis test no e jedna kreska
. Dwa razy poronilam i.sie tego bardzo boje ze znow to moze sie stac
:(
 
Ja z poprzednimi ciazami mialam te same objawy co teraz a ostatnio zrobilam sie inna niz zwykle wszystko mnie drazni odrzuca tez od jedzenia jakiegos itp. Zrobilam dzis test no e jedna kreska
. Dwa razy poronilam i.sie tego bardzo boje ze znow to moze sie stac
:(
To może zrób sobie tą bete. Jak będzie podwyższona to faktycznie może jesteś w ciąży :)
 
Zdecydowanie za wcześnie na test, ale nie nakręcaj się, bo im bardziej chcesz być w ciąży, tym bardziej doszukujesz się jej objawów, a później rozczarowanie jest jeszcze boleśniejsze...
 
reklama
Do góry