reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranie o dziecko a krwawienie

Dołączył(a)
19 Listopad 2018
Postów
3
Hej :)
staramy się z mężem o dziecko. od 5.11 do 8.11 miałam okres, cykl trwa zazwyczaj 28 dni 13.11, wystąpiła owulacja. Od 18.11 mam plamienia dość intensywne. Za wcześnie na miesiączkę, po za tym krwawienie jest dość skąpe, bez skrzepów ale za to z dużą ilością ciemno czerwonego śluzu. Czuję lekkie pobolewanie w podbrzuszu. Do tego dziś rano wystąpiło u mnie krwawienie z nosa. Mój ginekolog dopiero będzie w przyszłym tygodniu. Czy to może być krwawienie implantacyjne? Przeszukałam internet i wydaje mi się, że moje jest za skąpe jak na te właśnie plamienie. Czy może któraś z tym się spotkała ?
 
reklama
Skąd wiesz, że owulacja wtedy była? ;) Na moje trochę wcześnie na zagnieżdżenie. Skąpe-nie skąpe, często nie ma go wcale. Jeśli faktycznie owulacja była w tym terminie to zaczekałabym co najmniej do 11dpo i machnęła betę.
Równie dobrze to właśnie 18 była (lub jest) owulka i krwawienie śródcykliczne np ;)
 
Kiedy był skok? Był po nim spadek do niższych?
W takim razie trzeba zaczekać na betę.
Krew z nosa sugeruje osłabienie (chyba, że jesteś obecnie przeziębiona). Niedobory. Warto sprawdzić, zwłaszcza przy staraniach.
 
10.11 i 11.11 miałam skok temperatury, potem 12.11 delikatny ból w jajnikach i robiłam test owulacyjny, wyszły dwie kreski, a 13.11 już silny ból w jajniku i gęsty śluz.
Niepokoi mnie właśnie te krwawienie.
 
Do góry