reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

    Nowa aplikacja do forum na smartfony

    Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Staranie się o bobasa

Dołączył(a)
26 Lipiec 2019
Postów
6
Rozwiązania
0
Hej dziewczyny. Po długim czasie jestem. Niestety ciąży brak nadal. Robiłam 2 razy badania i wszystko jest dobrze. Co do wyregulowania miesiączki dostałam leki ale przez stres i narwy jakie miałam to i tak dupa jaś dała. W końcu po roku zaczyna na nowo się układać i miesiączkę w grudniu niestety znowu brak tylko 3 dniowe plamienie. Dziś z partnerem postanowiłam się starać na nowo i spóścił się w środu lecz wątpię że się uda bez dni płodnych owulacji. Muszę na nowo iść do gin na badania plus leki.
 
reklama
Do góry