reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranie się o dzidiusia i Plamienie

Witajcie dziewuszki:)
Niestety..nie:( jestem..nie będę grudniowa..nie 2005:(..Robiłam dzis test..negatywny ponownie..:(..
Do licha!..nie udało się.., a teraz bedzie musiało poczekać..niestety..
Pozdrawiam Was i wszystkim z calego serducha życzę wszystkiego Naj!.
.Lana- Powodzenia!!!!!Jestem cały czas myslami z Tobą!
 
reklama
Dorka -tak mi przykro myślałam ,że chociaż Tobie się uda.Ale nie poddawaj się ,bo ja Tobie kibicuje i będe kibicować. :laugh: :-*
 
Niestety u mnie rozhuśtała się pakuda @.Ale bez załamki,będzie dobrze, mam dobre nastawienie-i w owulacje zabieram się z męzusiem do roboty ha ha ha. ;D
 
Powodzenia Lana!!Ja narazie starania muszę odłożyć na poxniej..Plany zupłenie sie zmienily.., ale starania zaczynamy we wrześniu..Bedzie dobrze..Będe tu zaglądac..czytajac nowinek..no i dobrej wiadomosci od Ciebie Lana:)
Trzymajcie sie ! i nie dajcie sie!!:)
 
Lana, przykro mi bardzo, ale dobrze, ze myslisz pozytywnie. ja już też tak myślę, a na razie wypoczywam :)
Dorka, szkoda, że nie wyszło, ale może przydarzy Ci się jakaś "wpadka" ;) i szybciej zostaniesz mamą niż planujesz? Jeśli tego właśnie pragniesz, to tego Ci życzę.
pozdrawiam :)
 
czesc LANA - ja mialam to samo w ostatnim miesiacu - najpierw leciuchno a potem oparzylam sie w reke wiec troszke szoku no i jak zaczelo wiesz co!! a juz myslalam ze moze cos z tego :( moja kolezanka tez miala leciutki i 20 dniu i bedzie niedlugo testowac - a oby.... trzymam kciuki :)
 
reklama
Do góry