reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranie się o dzidiusia i Plamienie

LANA

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Marzec 2005
Postów
3 233
Witam -mam dziwne objawy-5 dni temu miałam termin @ I OD TEGO CZASU ZAUWAŻAM JEDYNIE LEKKO ZABARWIONY ŚLUZ na papierze toaletowym [nawet nie na wkładce chigienicznej]. Śluz najpierw miał kolor czerwony a teraz brązowy ,ale to tak w minimalnych ilościach i nie za każdym razem widze go na papierze toalet.Testy robiłam dwa i każdy negatywny-ale chyba jakieś tandetne bo kupiłam na Alegro.W poniedziałek chcem iść na test ciążowy labolatoryjny z krwi,ALE DO TEGO CZASU OSZALEJE.Czy któraś z Was miała podobne objawy i była w cizy?
 
reklama
Hej Lana. NIe wiem z włsanego doswiadczenia, ale moje 3 znajome miały takie plamienia do 3 miesiaca ciazy..nie wiedząc, ze już są mamusiami, sądziły, ze to miesiączka..
 
Hej Lana trzymam kciuki :D mi spóżnia się 3 dzień i mam straszna nadzieję ale i strasznego pietra, żeby zatestować. I chyba sie wstrzymam do jura. A wczoraj też miałam takie plamienie, więc sama nie wiem. Jutro dam znać i czekam na wieści od ciebie. Powodzenia papa
 
DZIĘKI DZIEWCZYNKI ,ŻE PODTRZYMUJECIE MNIE NA DUCHU.Nie wytrzymałam i poszłam do apteki kupić teścik z dzidzią -jeśli ten wyjdzie mi z jedną kreską to już nie wiem-ale zrobie go dopiero jutro rano-chyba do jutra wytrzymam.Dam znać -jak wynik wyszedł.TRZYMAJCIE ZA MNIE MOCNO KCIUKI.
 
Dziś się nie testuje-bo prawdopodobnie z mojej "FASOLUNI"-nici. :( To plamienie zaczeło zamieniać się chyba powoli w strętną i tak nie pożądaną @ .No cóż nic mi innego nie pozostało jak czekanie .Zobacze jutro jeśli się nie rozkręci @-to może zrobie teścik,a jeśli mnie zaleje to teścik przyda się na następny miesiąc.Dorka -a co u Ciebie ?.Kibicuje Ci. :-*
 
Lana, trzymam kciuki, żeby się jednak nie pojawiła @, mam nadzieję, że Cię nie zaleje ;) i jutro zatestujesz, pozytywnie rzecz jasna :D.
Pozdrawiam :)
 
Witaj! Ja niestety miałam takie przypadki już kilka razy....kiedyś @ dostałam nawet na 48 dzień! Też robiłam testy, ale zawsze wychodziły negatywne. Zaobserwowałam, że zawsze kiedy mi się spóźnia, najpierw mam takie dziwne plamienie (śluz), a potem przychodzi ta wstręciucha @. Pozdrawiam i mam nadzieje, ze wkrótce będziesz miała upragnioną fasolkę :)
 
reklama
Dorka82 jak tam tescik? Lana, nie łam sie, moze to nie ta wstręciucha ;)a jakby nawet to i tak głowa do góry, bedziemy z Tobą. Do mnie jeszcze nie zawitała @poczekam sobie jeszcze ze dwa dni i zrobię quicka, o którym piszecie. Trzymajcie się ciepło dziewczyny ;D
 
Do góry