reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranie się o dzidzi

Dołączył(a)
24 Październik 2023
Postów
1
Hejka dziewczyny jak myślicie jakie są szanse na zajście w ciąże 2 dni i 1 dzień przed owulacja dodam ze bez zabezpieczenia okres zazwyczaj mieści się w cyklu 30 dniowym owulacja wypadła w 16 dniu cyklu a do zbliżenia doszło w 15 dniu cyklu i 14 dniu cyklu od początki dni płodnych lekkie pobolewanie podbrzusza kłucie jajników i ból pleców na dole.
 
reklama
Dokładnie. Trzymaj kciuki, a jak się nie uda, to próbujcie znowu i tyle. Szansa jest skoro masz bóle. Trzymam kciuki. U mnie tym razem, bólów nie było. Przy Andrzejku, to brzuch mnie mocno bolał, jak przed okresem i to bard,o długo, a tym razem, to nic. Nawet miałam plamienia zupełnie, jak okres i zorientowałam się po kolejnym tygodniu, czyli tydzień po plamieniu implantacyjnym, gdy znów plamiłam. Przestałam plamić po dwóch tygodniach i po progesteronie w strzykawce. Może ten w szpitalu jest mocniejszy niż ten w tabletkach? Od środy nie plamię, a to już 7 tygodni i 4 dni ciąży.
 
Do góry