reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Staranie się o dzidziusia

Matkatesterka

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
5 Maj 2017
Postów
37
Rozwiązania
0
Cześć Kobietki
Mam następujący problem ostatni okres miałam 5 lipca cykle mam 28dniowe i do dzisiaj nie dostałam @. Dziś zrobiłam test około 10 rano i negatywny.
Nie wiem co myśleć....

Jakieś pomysły???
Na test może być jeszcze za wcześnie, spróbuj zrobić kolejny za kilka dni (najlepiej ultraczuly) lub zrób badanie hcg - będziesz miała pewność :)
 
reklama
Dołączył(a)
6 Sierpień 2018
Postów
6
Rozwiązania
0
Miałam raz tak, że okres mi się spóźnił miesiąc testy negatywne w końcu poszłam na beta i też negatywny. Później dostałam okres. Zrób beta HCG.
 

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry