reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staranie się po poronieniu

Tez się obwiniam😭 ja o ciąży dowiedziałam się dopiero 15 stycznia.. grudzien -moje urodziny ,sylwester - tyle imprez się nazbierało z % ze aż mi słabo jak sobie pomyśle ,dodatkowo brałam antydepresanty -myślałam ze to depresja -tyle stresu związanego z praca- testy wychodziły negatywne -okres miałam normalnie - jeszcze specjalnie 3 razy w grudniu robiłam testy- negatywne wyszły .. Proszę nie patrz na ludzi ,skoro z mężem chcecie to powiedz innym że nie obchodzi Was ich zdanie i nie życzycie sobie takich komentarzy.. wiem jak to jest- jak się straci to dopiero się chce i niech żadne słowa Was nie powstrzymują ! Ja chciałam się od wrzesnia tego roku starać -a zaszłam w listopadzie i najpierw byłam w szoku a teraz nie chce czekać już ani miesiąca,cały czas mówiłam ze nie mam instynktu macierzyńskiego (mąż juz od 4 lat mi zagadywał o dziecku- tez jest 5lat starszy i wiem ze juz by chciał) - a ja dopiero jak leżałam w szpitalu to zrozumiałam jak bardzo chce dzidziusia.. nawet w ciąży nie miałam aż takiego wow, dopiero po stracie 😭😭😭
Musimy byc silne i dac rade choc to tak bardzoooooo boli i człowiek kest taki bezradny w tym wszystkim. Nie slucham NIKOGO! razem z Mezem jestesmy zdecydowani i bedziemy sie starac. Wszystko w rekach Boga. Wevwtorek mam wizyte u ginekologa i dowiem sie wszystkiego jak to dalej bedzie wygladac.
 
reklama
Musimy byc silne i dac rade choc to tak bardzoooooo boli i człowiek kest taki bezradny w tym wszystkim. Nie slucham NIKOGO! razem z Mezem jestesmy zdecydowani i bedziemy sie starac. Wszystko w rekach Boga. Wevwtorek mam wizyte u ginekologa i dowiem sie wszystkiego jak to dalej bedzie wygladac.
Dokładnie !daj znac proszę co Ci ginekolog powiedział - ja w poniedziałek będę dzwonić się rejestrować mam nadzieje ze się uda na przyszły tydzień już umowic wizytę 😊 dokładnie - to jest Wasza decyzja i to będzie Wasza dzidzia - przecież nikogo nie będziecie obarczać wychowaniem wiec nie patrz na to co mówią inni ! Damy rade -bo jak nie my to kto ! Pamiętaj ze jedyna osoba której zdaniem bym się sugerowała to był by mąż - a skoro on również chce to nie pytacie innych o zdanie tylko poinformujcie kiedy już bedziesz w ciąży 😊
 
Dokładnie !daj znac proszę co Ci ginekolog powiedział - ja w poniedziałek będę dzwonić się rejestrować mam nadzieje ze się uda na przyszły tydzień już umowic wizytę 😊 dokładnie - to jest Wasza decyzja i to będzie Wasza dzidzia - przecież nikogo nie będziecie obarczać wychowaniem wiec nie patrz na to co mówią inni ! Damy rade -bo jak nie my to kto ! Pamiętaj ze jedyna osoba której zdaniem bym się sugerowała to był by mąż - a skoro on również chce to nie pytacie innych o zdanie tylko poinformujcie kiedy już bedziesz w ciąży 😊
Jak Bozia da szczęśliwie ze zajde w ciążę to nie powiem NIKOMU! Boje sie wszystkiego co Nas czeka. Ale bedziemy probowac. Oczywiście dam znac po wizycie. Czeka Nas pogrzeb malenstwa i rozmowa o pogrzebie to juz jutro tak bardzo sie tego wszystkiego boje.
 
Hej
Ja równo miesiąc temu wyszłam ze szpitala, wywołali farmakologicznie poronienie ponieważ w 11 tyg serduszko przestało bić… Mam pytanie: czekałaś na 1 miesiączkę? (ja mam strasznie nieregularne miesiączki - przynajmniej miałam przed ciąża -ponoć to się może zmienić ale również z mężem chcielibyśmy się od razu starać, w poniedziałek będę się rejestrowała do mojego ginekologa żeby sprawdził czy się wszystko oczyściło
Nie czekałam, staraliśmy się od razu.
 
Dzien dobry proszę Was o pomoc. Mam 35 lat w grudniu skoncze 36 lat. Mam dwojke zdrowych dzieci w czwartek bylam u ginekologa i lekarz przekazal mi informacje ze serduszko nie bije. Bylam w 10 tygodniu ciazy a serduszko przestalo bic 9 tygodniu ciąży. Pragniemy z mężem miec 3dziecko. Bardzo prosze Panie ktore mialy podobna sytuacje do Mojej. Czy walczyc dalej o wymarzone 3dziecko i odpuscic? Jestem zalamana cala sytuacja patrzac ze urodzilam dwojke zdrowych dzieci. Wszystko jest w rękach Boga. Bardzo prosze o pomoc. Wszyscy mi mowia zebym odpuscila bo juz jestem za stara wiekowo mam metlik w głowie. Prosze pomozcie.
Z góry dziękuję za odpowiedź i poświęcony czas.
Duzooooooooooo zdrówka zyczymy w tych trudnych dla Nas czasach.
Jestem w bardzo podobnej sytuacji.
Mam dwójkę zdrowych dzieci… teraz straciłam trzecie. Mam 34 lata…

Zamierzam się nie poddawać. Trzymam kciuki by i Wam się udało.
 
Jestem w bardzo podobnej sytuacji.
Mam dwójkę zdrowych dzieci… teraz straciłam trzecie. Mam 34 lata…

Zamierzam się nie poddawać. Trzymam kciuki by i Wam się udało.
Dziękuję za słowa otuchy i wsparcia. Teraz towarzyszy Nam bol i cierpienie. Tak jak Pani mapisala NIE PODDAMY SIE!
Jestem po zabiegu i wizycie u ginekologa. Teraz pozostalo czekać na miesiaczki i probowac. Ja tylko Bozia da.
Duzooooooooooo siły życzę Pani. I duzooooooooooo zdrowia w tych trudnych dla Nas czasach i opieki Matki Bozej.
 
Przepraszam zapytam czy udało sie Pani od razu zajsc w ciążę? W moim wieku lekarz powiedzial zeby odczekac. Chcialabym odvrazu sie starac ale za bardzooooo sie boje. Noni Moj wiek..... Niestety 😥
Hej, urodziny masz miesiąc po mnie 🤗 rocznik ten sam. Zbulwersowałam się tym, że ludzie Ci mówią, że jesteś stara. Niech sobie spojrzą w swoje pesele i nie cisną nosa tam, gdzie nie trzeba.
Nie mam dzieci. Wcześniej nie było z kim się starać. W grudniu mialam ciążę biochemiczną, którą przeżyliśmy psychicznie bardzo ciężko, ale chyba nie mogło być inaczej. Udało się nam zajść w kolejna ciążę, ale staram się brać to po lekku, nie nastawiać się na nic 😔
Tak czy siak - jakby mi ktoś powiedział, że jestem za stara, to bym mu powiedziała, że sam jest stary 😜
 
reklama
Hej, urodziny masz miesiąc po mnie 🤗 rocznik ten sam. Zbulwersowałam się tym, że ludzie Ci mówią, że jesteś stara. Niech sobie spojrzą w swoje pesele i nie cisną nosa tam, gdzie nie trzeba.
Nie mam dzieci. Wcześniej nie było z kim się starać. W grudniu mialam ciążę biochemiczną, którą przeżyliśmy psychicznie bardzo ciężko, ale chyba nie mogło być inaczej. Udało się nam zajść w kolejna ciążę, ale staram się brać to po lekku, nie nastawiać się na nic 😔
Tak czy siak - jakby mi ktoś powiedział, że jestem za stara, to bym mu powiedziała, że sam jest stary 😜
Dziękuję Pani za wiadomość. Po tym jak poronilam nie uslyszalam nic pozytywnego!
Slyszalam tylko ze juz nie ten wiek, ze to jest ryzyko, ze musze sie zastanowic, ze mam dwojke zdrowych dzieci po co mi trzecie i odvrazu odpowiedź a jak urodzi sie dziecko chore to co zrobisz? Ze za stara. Wszystkie te slowa bolą ale nie poddajemy sie. Czekamy na mozliwosc podjecia proby i bedziemy sie starac. Zobaczymy co Bozia nam da.
Życzę Pani duzooooooooooo zdrowia opieki Matki Bozej i wielu Lask Bozych. Prosze uwazac na Siebie i wypoczywac. Prosze byc dobrej mysli ze wszystko sie uda. Ja zawierzyłam Siebie i cala sytuację Matce Bozej. Serdecznie pozdrawiam. Prosze napisac jak sie Pani czuje? Ktory tydzień? Jeszcze raz duzooooooooooo zdrówka zycze i opieki Matki Bozej 💖dla Pani i dla Maleństwa 💖
 

Podobne tematy

Do góry