reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranie się

Dobrze się składa, że przychodząc do pracy mamy mierzona temperaturę, z tym że właśnie nie wiem czy nie powinno się jej mierzyc od razu jak się wstanie.
No właśnie kiedy mam więcej śluzu wtedy wiem że mam dni płodne, ale coś trafic nie możemy, ale to dopiero 2 miesiąc, także teraz co 2 dzień będziemy się starać :)
Pokaże ci moje dwa cykle po odstawieniu od piersi. Pierwszy 31dni, drugi 24.
Widac skok, co prawda troche odpuszczam notowanie śluzu bo mam go niewiele.
I tak jesli jest skok i sluz to mozna przypuszczać ze była owulacja, jesli nie byłoby skoku byłby to cykl bezowulacyjny .
Akurat dobrze ci sie składa bo powinno sie zacząć mierzenie w pierwszy dzien okresu.
A co do termometru mozesz użyć zwykły w ustachZobacz załącznik 1133222Zobacz załącznik 1133223vZobacz załącznik 1133222Zobacz załącznik 1133223
 
reklama
Pamiętaj, że organizm kobiety to nie mechanizm i nie zawsze wszystko będzie jak w zegarku, a aplikacja wylicza na podstawie schematu, dlatego nie jest w 100% wiarygodna :)
A testy owulacyjne możesz zamówić przez internet :)
 
Nie zawsze poronienia przygotowywują kobietę na kolejną ciążę, nie ma reguły. Czasem mogą być objawem problemów zdrowotnych, o jakich nawet mogłyście nie wiedzieć. U mnie np. wystąpiła niepłodność wtórna. Pierwsze dziecko - zero problemów. Jednak w drugą ciążę nie mogłam zajść bardzo długo, a jeśli już sę udało, poroniłam... Lekarz z Invikty powiedział mi, że jeśli chcę mieć drugie dziecko, będę musiała przemyśleć sprawę in vitro. Daliśmy sobię trochę czasu, słyszałam, że czasem cuda się zdarzają. Ale nie tym razem. Właśnie przygotowuję się do in vitro. Jestem zdenerwowana, ale dobrej myśli. Dziewczyny. Poronienia to nie zawsze jest normalna sprawa. Idźcie do lekarza, zawsze róbcie badania. U mnie dopiero w Invikcie wyszła diagnoza z niepłodnością wtórną...
 
Zgadzam się z Tobą jeśli chodzi o poronienia. Nie można bagatelizować sprawy. Gdy mi się to przydarzyło, od razu pojechałam do lekarza. Po wielu badaniach usłyszałam, że mam policystyczne jajniki. Chcę zapisać się do kliniki leczenia niepłodności, słyszałam, że w Invikcie mają dobre metody i specjalistów, którzy poradzą coś na moją chorobę. Dopiero zaczęłam przyjmować leki, jednak chciałabym zajść w ciążę jak najszybciej. Klinika leczenia niepłodności wydaje mi się być najlepszą i najbezpieczniejszą opcją.
 
Nie zawsze poronienia przygotowywują kobietę na kolejną ciążę, nie ma reguły. Czasem mogą być objawem problemów zdrowotnych, o jakich nawet mogłyście nie wiedzieć. U mnie np. wystąpiła niepłodność wtórna. Pierwsze dziecko - zero problemów. Jednak w drugą ciążę nie mogłam zajść bardzo długo, a jeśli już sę udało, poroniłam... Lekarz z Invikty powiedział mi, że jeśli chcę mieć drugie dziecko, będę musiała przemyśleć sprawę in vitro. Daliśmy sobię trochę czasu, słyszałam, że czasem cuda się zdarzają. Ale nie tym razem. Właśnie przygotowuję się do in vitro. Jestem zdenerwowana, ale dobrej myśli. Dziewczyny. Poronienia to nie zawsze jest normalna sprawa. Idźcie do lekarza, zawsze róbcie badania. U mnie dopiero w Invikcie wyszła diagnoza z niepłodnością wtórną...
 
reklama
Jestem po takiej sytuacji jak Ty kochana . Ja się starałam o dzidzie 2 lata , w marcu ciąża pozamaciczna usunęli mi z jajnikiem 8 tydzień byl. hsg mialam dwa miesiące temu . A jestem w ciazy 7 tygodniu. Głowa do góry. ❤
 
Do góry