reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranie

reklama
Jesteśmy razem w tym... niby jak odpuszczasz to się udaje ale ja nie potrafię tak nie myśleć....
Ja z kolei zaszłam w pierwszą ciążę w drugim cyklu bez starań właściwie - była to ciąża biochemiczna. Potem od razu w pierwszym cyklu po poronieniu zaszłam w kolejną - pozamaciczna.
Po tym odczekalismy te 3 miesiące i od dwóch cykli się nie udaje :( miałam potwierdzony pęcherzyk owulacyjny, staralismy się i okazało się że nie pękł tylko zrobiła się torbiel krwotoczna :(
Każdy mówi że najlepiej odpuścić i nie myśleć ale mi się.to nie udaje. Nawet w pracy myślę. Szukam sobie różnych zajęć ale nie potrafię... [emoji3064]
 
A robiłaś sobie przerwę pomiędzy staraniami ? Znasz powód poronień ?
Pomiędzy pierwsza a druga bylo 5 miesięcy przerwy. Chcialam sie starać odrazu.
Między druga a trzecia jest rok i 3 miesiące.
Nie znam, zrobilam wszystkie możliwe badania procz trombofili łączenie z kariotypami, wszystko wyszło ok
 
Pomiędzy pierwsza a druga bylo 5 miesięcy przerwy. Chcialam sie starać odrazu.
Między druga a trzecia jest rok i 3 miesiące.
Nie znam, zrobilam wszystkie możliwe badania procz trombofili łączenie z kariotypami, wszystko wyszło ok
To super że Ci się udało. Ja też jakaś część badań już poroniłam łącznie z trombofilia. Kartiotypow nie robiłam .
To miałaś trochę przerw, ja jakoś nie potrafię czekać tylko próbujemy ...może właśnie powinnam dać organizmowi czas
 
To super że Ci się udało. Ja też jakaś część badań już poroniłam łącznie z trombofilia. Kartiotypow nie robiłam .
To miałaś trochę przerw, ja jakoś nie potrafię czekać tylko próbujemy ...może właśnie powinnam dać organizmowi czas
No narazie u mnie jeszcze może wszystko się zdarzyć ale staram sie byc dobrej myśli :) Po sobie wiem że dobrze dac organizmowi odpocząć tym bardziej jesli wyniki są ok :)
 
Witam
Ja zaczynam starania po kilku latach stosowania antykoncepcji, na cuda nie liczę ale zobaczymy 😊 w pierwszą ciążę zaszłam w młodym wieku, ale świadomie i udało się już w drugim cyklu, dosyc duzo czasu potrzebowalam aby podjac dezyzje o drugim dziecku , mam nadziene ze sie uda, pozdrawiam
 
reklama
Pierwsza ciaza w 2 cyklu, druga ciaza w pierwszym. Ja nie wierze w to ‚odpuszczanie’ pierwsza ciaze straciłam w 27tc, potem byłam mega zafiksowana na tym, żeby jak najszybciej zajść w ciaze, myślałam o tym w kółko, obydwoje pilnowaliśmy tego, żeby się kochać w okreslone dni, wiedziałam kiedy spodziewac się owulacji i udało się za pierwszym razem. W pierwszej ciąży tez myślałam tylko, żeby udało się jak najszybciej.
 
Do góry