reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
no ja też się kiedyś chwilowo udzielałam na mamusie jako staraczki po raz drugi
więc pewnie stamtąd Cię kojarzę
moze i dlatego bo ja tez kojarze twoj nick :) ja pozniej zniknelam z forum bo zlapalam dola ale po roku staran udalo nam sie i mamy synka :) a ty widze ze juz polemetek gratulacje :) !!!
 
A co tu taka cisza...

Lopciu kiedy następna wizyta ?

Żabko jak u Ciebie ? Wszystko dobrze po zabiegu ?

Erbuś decyzje przedszkolne już podjęte ?

Pozdrawiam Was wszystkie!
 
A co tu taka cisza...

Lopciu kiedy następna wizyta ?

Żabko jak u Ciebie ? Wszystko dobrze po zabiegu ?

Erbuś decyzje przedszkolne już podjęte ?

Pozdrawiam Was wszystkie!
Hej a jak ty sie CZUJESZ?u mnie sporo ostatnio sie dzialo po zabigu wkoncu sie uspokoilo i juzuzywam globulki dzis odebralam wynik histopatyczny ale napisali po lacinie i czekam na wizyte kontrolna u gina bo niekumam po lacinie...antos od wczoraj ma ospe wkoncu ale ma paskudne pecherze klaudia tych z plynem miala duzo mniej ale niegoraczkowala a on goraczkuje...a poza tym kompa wkoncu oddalismy na gwarancje i na tablecie smigam ale wole komp juz chce go spowrotem....
 
eloooo

Nic nie piszecie to cisza

Myszko no wasnie jak sie czujesz ? Decyzje podjeta w marcu skaldamy wniosek i najpierw zobaczymy czy sie dostanie Jutro smigamy do klubu malucha , zapisze go zeby sobie z dziecmi posiedzial troche No i jescze zalezy czy fema przyjmie mnie na 7/8 etatu i bez weekendow , a moze trafi sie cos innego zobaczymy nie mysle juz tak bo oszaleje ;-)

buziakiii
 
Ja się dobrze czuję. Trochę miałam stresów, bo mi się krwiak zrobił, ale wczoraj byłam na wizycie i wszystko zmierza ku dobremu bo już się oczyszcza ładnie.

Erbuś no właśnie...nie ma co za dużo myśleć!
 
Hej a jak ty sie CZUJESZ?u mnie sporo ostatnio sie dzialo po zabigu wkoncu sie uspokoilo i juzuzywam globulki dzis odebralam wynik histopatyczny ale napisali po lacinie i czekam na wizyte kontrolna u gina bo niekumam po lacinie...antos od wczoraj ma ospe wkoncu ale ma paskudne pecherze klaudia tych z plynem miala duzo mniej ale niegoraczkowala a on goraczkuje...a poza tym kompa wkoncu oddalismy na gwarancje i na tablecie smigam ale wole komp juz chce go spowrotem....
Fotek mialas wstawic :-)))
 
reklama
Do góry