reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Lopciu - śliczności :tak: i się maleństwo cieszy przez sen :-p :-D:-D:-D

Żabciu - wg życzenia foto :zawstydzona/y:


Największa jest Lala. A najmniejsze te wróźki (niektórzy mówią, że to motylki, aniołki- jak kto woli) :-D
Lali jeszcze robię buciki (muszę tylko dokupić gumkę) i podciąć jej włosy, bo jeszcze nie wyrównywałam. Myślę nad uśmiechem i rzęskami, ale nie mogę się zdecydować... :-p
Aktualnie robię Dorę. Mam głowę, ale zabrakło mi włóczki i pech chciał, że już 3 tydzień szukam. W jedym sklepie ma być dostawa (nie wiem czy kolor będzie identyczny). A i jutro we Wrocku będę szukać. Jak nie znajdę... :-(... to będzie prucie, kupno innej włóczki i od nowa.
W międzyczasie robię UKI :-D Znacie UKI :confused: Gabi lubi go ;-) A ja dłubię :sorry2: Ciężko go zrobić, kto go zna to może się domyśleć... :cool2:


DSC09902.jpgDSC09903.jpgDSC09904.jpgDSC09906.jpgDSC09901.jpgDSC09898.jpg
 

Załączniki

  • DSC09902.jpg
    DSC09902.jpg
    19,1 KB · Wyświetleń: 104
  • DSC09903.jpg
    DSC09903.jpg
    18 KB · Wyświetleń: 114
  • DSC09904.jpg
    DSC09904.jpg
    21,7 KB · Wyświetleń: 121
  • DSC09906.jpg
    DSC09906.jpg
    23 KB · Wyświetleń: 107
  • DSC09901.jpg
    DSC09901.jpg
    31,1 KB · Wyświetleń: 118
  • DSC09898.jpg
    DSC09898.jpg
    20,8 KB · Wyświetleń: 105
Ostatnia edycja:
Lopciu - śliczności :tak: i się maleństwo cieszy przez sen :-p :-D:-D:-D

Żabciu - wg życzenia foto :zawstydzona/y:


Największa jest Lala. A najmniejsze te wróźki (niektórzy mówią, że to motylki, aniołki- jak kto woli) :-D
Lali jeszcze robię buciki (muszę tylko dokupić gumkę) i podciąć jej włosy, bo jeszcze nie wyrównywałam. Myślę nad uśmiechem i rzęskami, ale nie mogę się zdecydować... :-p
Aktualnie robię Dorę. Mam głowę, ale zabrakło mi włóczki i pech chciał, że już 3 tydzień szukam. W jedym sklepie ma być dostawa (nie wiem czy kolor będzie identyczny). A i jutro we Wrocku będę szukać. Jak nie znajdę... :-(... to będzie prucie, kupno innej włóczki i od nowa.
W międzyczasie robię UKI :-D Znacie UKI :confused: Gabi lubi go ;-) A ja dłubię :sorry2: Ciężko go zrobić, kto go zna to może się domyśleć... :cool2:


Zobacz załącznik 580516Zobacz załącznik 580517Zobacz załącznik 580518Zobacz załącznik 580519Zobacz załącznik 580520Zobacz załącznik 580521
hejo myszka jest boska i te male aniolki :-)
 
reklama
:-D i jeszcze do kolekcji doszedł UKI :tak:
Jak wam się podoba?

sliczny smieszek ;-)

U mojej Vanessy 20 dzieci w przedszkolu a tamtym tygodniu wszy mialo i dwie nauczycielki masakraaaa nie puszczalam moich do szkoly przez 3 dni. Balam sie ze sie zaraza nawet sprej kupilam na ostraszanie wszy haha
zeby czasem poczuly i wzialy hehe
co tam u was? Jak dzieciaczki zdrowe? Foty powklejajcie bo pusto jak na pustyni ........
 
Do góry