reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Kerna moje kondolencje to musiał byc horror współczuje trzymaj sie kochana tej rany nawet czas nieuleczy ale napewno pozwoli zmniejszyc bol z czasem....

hej kobietki dawno mnie tu niebylo co tam u was?na facebokowych bbciotkach tez jakos cicho....
 
Kerna moje kondolencje to musiał byc horror współczuje trzymaj sie kochana tej rany nawet czas nieuleczy ale napewno pozwoli zmniejszyc bol z czasem....

hej kobietki dawno mnie tu niebylo co tam u was?na facebokowych bbciotkach tez jakos cicho....
U mnie ok
od listopada do lutego bylam w Australi pracowalam i mieszkalam
mezulek z dziecmi byli u mnie miesiac na swieta i sylwestra.
na 30 urodzinki na Fiji na tydzien pojechalismy.
teraz wrocilam do domu do Szwecji i przygotowywuje sie do komuni syna w Maju :-)
Pozatym czekam na wakacje jupiiii
 
reklama
Do góry