reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Nadrobiłam.

Tośka trzymasz nas w niepewności, osz Ty;)

Ja dziś od rana okna myłam, prałam firanki i sprzątałam chatę. Tak czytam o tych Waszych przytulankach i Wam zazdroszczę, bo my mam 6 dni wstrzęmięźliwości i tylko możemy sobie pogadać o tym, hehe :)

Nie smutaj się ja wczoraj zaczęłam bobosexy i wcześniej też mieliśmy ale 3 dni wstrzemięźliwości ;-)
 
reklama
Nie smutaj się ja wczoraj zaczęłam bobosexy i wcześniej też mieliśmy ale 3 dni wstrzemięźliwości ;-)

ale my tak od dłuższego czasu mamy te przerwy. ale teraz mam nadzieję,że to już ostatnie. dam radę.
A tak poza tym to dziś mam mega płodny śluz, szkoda tylko,że te przeciwciała tak dają się we znaki

Dobra zmykam, bo jakoś tu cicho...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
witam wieczornie wszystkich !tak tu cicho poniewaz wszystkie robia dzieciaczki ,bebesex,ja wpadlam na chwilke poniewaz moj maz kapie sie noi puzniej czeka na nas mily wieczorek a moze noz cos bedzie z fluitkow wiosennych!milego wieczorku kochane
 
Hejka jeszcze ostatni raz tu zagladam i musze isc do pracy nie chce mi sie jak chol...ra.;-) Test owulacyjny poraz kolejny druga kreska blada to moj 23 dc. Juz dzisiaj ostatni raz robilam bo to w sumie juz 10 dzien w ktorym mam ta druga blada kreske. Wieczorkiem zaklulo mnie kilka razy w prawym jajniku i wciaz ten bialy sluz. Wmawiam sobie fasolke, ale boje sie rozczarowac. :-( A chcialam wam jeszcze smieszna slowka mojego mezusia na koniec powiedziec chielismy isc do lozeczka wczoraj wieczorkiem a ja mowie do niego no powiedz cos do mojego brzuszka to moze Zuzia przyjdzie a on na to: No Zuzia przesun sie i uwazaj zebym cie nie trafil hihii Ale zesmy sie z tego nasmiali:-):-D Pozdro dziewczynki i jak zwykle trzymam za was kciuki
 
Tośka to jakiej pięknej wioseczki jedziesz?

Strzepcz ;-)

wybaczy wybaczy nieprzyjemne te zdrady hehe

narazie fasolki niebedzie bo niemam owulacji a gin mnie narazie leczyc niebedzie bo zakrotko sie staramy wiec dlatego sobie zrobilam diete ale 2 kg mi ubylo a po za tym jak bede lzejsza to moze uda mi sie szybciej i bede zadowolona jak bede miala nizsza wage wyjsciowa bo wtedy niebede sie bala komplikacji przez nadwage

kochana ja ja zaczelam z pelna swiadomoscia i postanowieniem ze jak tylko sie gorzej poczuje to odrazu ja przerwe ale ja sie bardzo dobrze czuje i dodatkowo lykam witaminy codziennie zeby organizmowi niczego nie zabraklo wiec spokojnie :-) wiem co robie

no wiesz ty co ale jestes tak nas tu meczyc ta niecierpliwoscia nieladnie tosia nieldnie ;-)
;-)

Hej hej laseczki :-)

wpadłam na chwilunię jeszczę bo zaraz wychodzimy...oczywiście miało to nastąpić 2godzinki temu ale coś mnie brzuch rozbolał i jak się położyliśmy to tak zleciało... ;-) no cóż.

Tośka dajesz czasu z tym testem! Ale cóż...poczekamy z &&&!

A my dzisiaj wymyśliliśmy że w czwartek po wizycie u ginka w Wawie jedziemy na weekend do Sopotu :-) i już się doczekać nie mogę :-) juppii...żeby tylko podoga dopisała.
Mam tylko problem co zrobić z Julkiem, ale chyba ściągnę do siebie znajomych i będą go karmić.
Zapraszamy do kurorty ;p kot wez ze soba ;-) niech tez ma wakacje

Witam was kochane:)
Chcę was serdecznie pozdrowić z kraju bo od wczoraj popołudnia jestem w Pl na urlopie:)
Buźka
Udanego urlopu :-)
Ja też wpadam na sekundę,bo rano żeśmy z Zuzią podwórkowały,teraz pada deszcz,ale G. przywiózł Nam 2 szafki,więc je "wypełniamy". :-)

Budowa ruszyła pełną parą!!! :-D Boże,już kawałek ściany jest!!! Aaaaaaaaaaaaaaale się cieszęęęęęęęę!!! :-D :-) :-D
No to pięknie ;p od razu humorek lepszy widze

Aga ;)


a u nas deszczowo dziś... ja źle sie czuję :/ wymiotowałam dwa razy.. masakra jakaś dziś i wszystko przez pieprzoną wczorajszą impreze
Fasolkaaa fasolkaaa fasolkaaa ;p

Nadrobiłam.

Tośka trzymasz nas w niepewności, osz Ty;)

Ja dziś od rana okna myłam, prałam firanki i sprzątałam chatę. Tak czytam o tych Waszych przytulankach i Wam zazdroszczę, bo my mam 6 dni wstrzęmięźliwości i tylko możemy sobie pogadać o tym, hehe :)

Kochana Ciebie, siebie i wszystkich do okoła :-)

U mnie dziewczynki dalej higienicznie tj dalej nie ma @. Dzisiaj wracając do domu kupie testa i jutro rano sikam i dam wam znać co i jak - ale czuje sie niestety tak jak na @@@

Miłego dnia kochane i do wieczorka
 
Witam z rana!!! Ja juz po urlopiku 2 dniowym, w pracy, bez kawki jeszcze, ale zaraz to nadrobię!!! A Wy co pewnie jeszcze słodko śpicie pod kołderką........

Tosia wstawaj, testuj...... powodzenia kochana&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam witam, czytam was tak czytam i naprawdę podziwiam Was, niektóre tyle się starają że ja to chyba bym zrezygnowała, jestescie bardzo silne. Trzymam za was naprawde mocno kciukasy. My staramy sie o drugie dziecko ale to dopiero pierwszy miesiac. W pierwszej ciąży nie miałam żadnych objawów ze jestem w ciaży, albo sie nie "nasluchiwalam" bo nie czekałam specjalnie na dziecko (miła wpadka :) ). Gdy nie dostała okresu w danym dniu, czułam ze jestem w ciązy i od razu zrobiłam test, wyszła druga blada kreseczka, Teraz gdy staramy sie do miesiąca na dzidzie to czuje bole brzucha, bole kregoslupa, no i piersi mnie az tak nie bolą jak to zawsze przy owulce. za tydzien powinnam dostac okres. Poczekamy zobaczymy. trzymam kciukaski buziaki milego dnia
 
Do góry