reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

No to super :)) 3mam kciuki za owocny miesiąc! :-)

Pozdrawiam was
i życzę miłej niedzieli!
milej niedzieli :-)
robin dziekuje za slowa otuchy :tak:
u nas byla ladna pogoda ale cos sie zrypalo i jak bylam z psem na spacerku to deszcz mnie zlapal :baffled: ...a tak fajnie cieplutko juz.
Dziewczyny WIOSNA! Z wiosna moze bedzie lepiej nam ze starankami :tak:
oby oby ;-) bo ja juz tej zimy to dosc mam i juz sie zieleni doczekac nie moge :-)
 
reklama
.zaba ty licz @ ze ma przyjsc od skoku tempki do 14 dni albo testa rob bo to owulka byla napewno !!!!!!

witam sie w ogole :) dawno mnienie bylo... wczoraj caly dzien w pracy i kupilam suczke mojemu bandziorowi :D pozniej wam pokaze :)
 
.zaba ty licz @ ze ma przyjsc od skoku tempki do 14 dni albo testa rob bo to owulka byla napewno !!!!!!

witam sie w ogole :) dawno mnienie bylo... wczoraj caly dzien w pracy i kupilam suczke mojemu bandziorowi :D pozniej wam pokaze :)


no pewno pokazuj :)
co do Naszej Zabki to ja tez bym sprawdzila testem--- mimo ze ostatnio w nie nie wierze bo klamia i pokazuja tylko jedna kreche ;)
 
betusia no dokladnie tescior :D

a chyba mamy jakas nowa staraczkowa mamusie ?? :) a jakies nowe fasolkki ?? wlasnie gdzie ta tośka??? :) dalej trzyma nas w niepewnosci ??

juz daje wam mojego pieseczka malego ale jade po niego juz we wtorek ciekawe jak bandzior zareaguje :)
Chihuahua suczki po rodowodowych rodzicach (956758889) - Aukcje internetowe Allegro

teraz bed emialal blizniaki dwujajowe haha i jeszcze na dodatek parke haha :D
 
betusia no dokladnie tescior :D

a chyba mamy jakas nowa staraczkowa mamusie ?? :) a jakies nowe fasolkki ?? wlasnie gdzie ta tośka??? :) dalej trzyma nas w niepewnosci ??

juz daje wam mojego pieseczka malego ale jade po niego juz we wtorek ciekawe jak bandzior zareaguje :)
Chihuahua suczki po rodowodowych rodzicach (956758889) - Aukcje internetowe Allegro

teraz bed emialal blizniaki dwujajowe haha i jeszcze na dodatek parke haha :D
fajna sunia dla Bandziora :)

tak Tosiunia to chce nas wykonczyc .... ja podziwiam jej cierpliwosc ja bym nie dala rady...
 
zmykam bede pozniej jak sie wyrobie bo dzis wylatuje i musze sie spakowac i pobyc z mezulkiem jeszcze ;)
trzymajcie sie zieplo ajk bede miala mozliwosc to bede zagladac....
a jak nie to za tydzien... juz sie boje tego nadrabiania....
trzymajcie sie cieplutko buziaki :*
 
reklama
hej dziewczyny, ja mam takie pytanko bo wy juz wszystko wiecie na ten temat. Jak długo po owulacji powinna sie trzymac wysoka temperatura?? Ja owulacje mialam tydzien temu mniej wiecej niedziela.a od dzisiaj za tydzien mam miec okres, Mierze temperature od owulacji (bylo ptzytulanie) i dalej mam 37,2 czasami 37,3,
 
Do góry