reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

Witam z rana ;-)

Coś dziwnie się czuję dziś, jakbym się podziębiła, głowa mnie boli i jakiś kaszelek się przyplątał - oby to chwilowe, nałykałam się witamin i aspiryny. Wczoraj tak strasznie bolało mnie podbrzusze i plecy na dole, że nie miałam ani siły ani ochoty na przytulanko. Dziś dalej pobolewają jajniki ale juz nie tak bardzo jak wczoraj. Czy wy też tak dotkliwie przechodzicie owulację??? Zastanawiam sie czy isc na monitorowanie cyklu dzis? Czy to wogole ma sens?
 
reklama
Myniu tą pierwszą część powiedział normalnym tonem, a drugą już był trochę zły... Yhss co ja się mam z nim...

Domik, ja nie naciskam, ja tylko daję do zrozumienia :) ale to wszystko w żartach zazwyczaj mówię, więc wiem, że jak się pierścionek pojawi, to napewno od serca...

Ostatnio chodzę za nim i mówię mu na ucho ''pachnie jak Mons, wygląda jak Mons, ale to nie Mons" :-):-D (mons=mąż)
 
agacyndaa hahaha genialne to co mu mówisz:-D jednym słowem go lekko denerwujesz:-p wiem, że Ty to w żartach, ale moze on chce dac to co najlepsze, a teraz nie może i mu przykro i się wkurza, ze spełnic Twojego marzenia nie może.
agnieszka a Ty kiedy testujesz??

ani die perle się nie oddzywa, ani sihaya, ani czarnooka. co jest dziewczyny??
 
witajcie
Kinga85 tulę cię mocno
agacynda napewno się doczekasz na pierścionek nie panikuj widzę po suwaczku że nie jesteście ze sobą 6-8 lat żebyś czuła że coś nie tak to jeszcze młody związek, z pewnością twój kochany chce kupić ci twój pierścionek marzeń a to kosztuje ;-)
u mnie cały weekend były starania ale śluz brzydki lepki i mało więc myślę że nie udało się albo owulacji nie było albo była wtedy 10 dnia cyklu co mnie takie skurcze jajnika brały
ale starania były bardzo przyjemne hmm chyba fajnie jest być czasem na odległość można wtedy tak z tęsknoty a kąpiel w jeziorze o 1 w nocy bezcenne ..... mniam
oj uwielbiam tego mojego kochanego męża
zmykam dziewuszki
 
Domi ja nie wiem kiedy ja testuje , pierwszy dzień @ mam na 12,ale to liczyłam cykl 34dniowy a teraz nie wiem jaki długi mam ten cykl bo owulka była w miare normalnie a nie jak ostatnio 20


dziewczyny pewnie wypoczywają gdzieś na Majorce ze się nie odzywają
 
Ostatnia edycja:
Domik zawsze mamy brechty jak do Niego to mówię, bo kończy się to zazwyczaj w łóżku hahahhahahahahaha

Mgiełko już się nie przejmuję :D czekam spokojnie. już nawet o tym wspominać nie będę :-p a Twoja kąpiel domyślam się, że była meeeeeeeeeega zarąbista :-)
 
line-6 i ja myślę tak jak Mynia,że granica dobrze wyznaczona...
Kingus i ja zapalam światełko dla twojego aniołka (*) bardzo mi przykro,że musisz przez to przechodzić kochana :-(
A u mnie już drugi dzień jakas wyższa temp... co prawda w domu gorąco ale czy to może miec wpływ...albo może clostilbegyt...hm nie wiem. Ale dla pewności poserduszkowalismy haha i było bardzo milutko ;-)
 
Idę w środę do gina :)
Niech się trochę przejmie:) Niech mi da skierowanie na badani, niech mi da coś na uregulowanie... on już dawno mówił, że powinnam się rozmnożyć więc niech teraz mi pomoże:) tylko cholerka znowu nie wiem na kiedy ten bilet kupować... ale co tam najwyżej w sierpniu nie pojadę tylko we wrześniu, za to na dłużej i będziemy większe szanse trafić w płodne dni.
Swoją drogą zdaje mi się, że jednak tą owulację mam lub miałam... śluz był baaaaaaaaaardzo rozciągliwy przedwczoraj no i płacze od wczoraj cały czas... tylko ta temperatura podła nie chce skakać...
Sailor na początku cyklu ja często mam wyższą temperaturę, zaraz po @... o ile nie było białka jaja to skoki się nie liczą, tak samo jak sam śluz bez temperatury może oznaczać tylko przygotowanie do owulacji a może do niej nie dojść
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry