reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

Agacynda my zaczęliśmy się spotykać jak on tu był... ale to początki były... A że go nie wypuszczę to jestem pewna:) ja się obawiam, że go do sklepu nawet samego nie wypuszczę :)
Sailor, no podobne zasady ale te 0,2 stopnia to tylko przy odkładaniu ma większe znaczenie:) Dla nas byleby temperatura była 3 dni powyżej podstawowej i już jest git :) a najlepiej jak minimum 11 dni :) A jeszcze lepiej jak około 9 miesięcy :)
 
reklama
ja wiem że lepiej się nie nakręcać bo później boli, ale nie idzie, już odpuściłam mierzenie temp, ale teraz już będę mierzyć żeby wiedzieć czy @ idzie
Dziewczyny trzymajcie kciuki żeby się udało ja za was też trzymam &&&&&&
 
A ja w sobotę test robiłam wyszła druga krecha ale taka bladziocha, że szok, nie ma co się nakręcać także jutro powtarzam a jak nic z tego to zaczynam brać dupka. Dzisiaj koleżanka mi powiedziała, że jej znajoma też miała problem z zajściem w ciążę i chodziła do tego lekarza co ja teraz i przeniosła się do innego 40 km od Sierpca ale dwie wizyta i zaciążyła. Także mam nazwisko zaraz odszukam i umawiam się na wizytę.
 
Dominika to jest takie nasze małe słoneczko, ciągle się śmieje i broi, jest oczkiem w głowie tatusia
Motylki w ciąży to nic ona chodzi z misiem pod koszulką mówi że jest w ciąży a potem idzie do pokoju i mówi że urodziła
Ona bardzo mocno chce mieć rodzeństwo
 
A ja w sobotę test robiłam wyszła druga krecha ale taka bladziocha, że szok, nie ma co się nakręcać także jutro powtarzam a jak nic z tego to zaczynam brać dupka. Dzisiaj koleżanka mi powiedziała, że jej znajoma też miała problem z zajściem w ciążę i chodziła do tego lekarza co ja teraz i przeniosła się do innego 40 km od Sierpca ale dwie wizyta i zaciążyła. Także mam nazwisko zaraz odszukam i umawiam się na wizytę.

Anke skoro jest druga kreska nie ważne czy blada to i jest fasolka
Gratulacje !!
 
Anke gratulacje:) I nie uprawiaj czarnowidztwa, po co Ci specjalista od zachodzenia skoro już masz fasolkę, teraz położnika dobrego szukaj :)
Może to prawda, że jak jedna przybywa to jedna zachodzi... a nam ostatnio chyba 4 koleżanki przybyły:) Więc następne 3 z listy mają zapewnioną dzidzię:) Oby ktoś dołączył jak ja będę testować :)
 
reklama
Cześć kochane :)
Asita fajny ten Twój Dawidek -widzę kawalera dla mojej córy :D
Agnieszko kciukasy zaciśnięte!!!
Mgiełko takie wypady bardzo dobrze robią związkowi, rozwiewają nudę dnia codziennego, odrobina szaleństwa jak najbardziej wskazana!
Agacynda też troszkę poczytałam o tych specyfikach wygląda to kusząco tylko kochana uważaj bo przy tych perłach zaznaczone było że w ciąży niewskazane stosować także życzę Ci żebyś na te perły pieniążki wydała niepotrzebnie ;D
Anke24 nie jakość ale ilość!!! są dwie więc gratulacje!!!
Domik teraz to będę świętować ale co innego ;) i pamiętaj że sny najczęściej należy interpretować właśnie na odwrót! wizyta będzie udana i może będą łzy ale na pewno wzruszenia i radości! :*
Kinga85 bardzo mi przykro
[*] :( życzę Ci dużo siły!
Witam nowe staraczki Isis i KasiaF87 trzymam kciuki za fasolki :)

No a u mnie tydzień zaczął się fantastycznie, wstałam o 5 rano z ogromnym bólem głowy zaglądam do apteczki a tam tylko Ibuprom więc sobie myślę trzeba by sikańca zrobić mimo że jeszcze 3 dni do @ bo przecież jakbym była w ciąży to Ibupromu nie można a jeszcze mąż wczoraj wyskoczył z tekstem jakie Ty masz duże cycki no to ciach wysikałam :D
test.jpg
Tylko nie mogę ostrości złapać na teście więc zdjęcie kiepściutkie :/
 
Do góry