reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

Basik ja jestem!! Może ściągniemy tu inne staraczki jak będziemy pisać:)
Widzę, że u Ciebie niedługo owu:) Który to już cykl?
 
reklama
Hej
Ja czytam i oczom nie wierze ze ktos napisal. Bardzo sie ciesze. Ja bede vestwac w przusla sobote bo ode na wesele i nie wiem czy alkohol.bedzie mi wskazany:-p
 
paulinka ja juz nie wierze w te moje piekne wykresy ,ktore i tak koncza sie WREDOTÁ:-:)-(
a u Ciebie ktory to cykl starankowy?
 
Basik u mnie 13... Z tym, że cztery odpadły, bo było leczenie tabletkami anty, a reszta była bezowulacyjna, więc szans nie miałam. Czekam już prawie rok, a to dopiero drugi cykl kiedy coś się może dziać:) Widzę, że testy negatywne, ale tempka nadal piękna... Pewnie za wcześnie:))) Zaciskam bbbardzo mocno kciuki:)
 
reklama
Do góry