reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

reklama
Hey dziewczyny.Tyle czasu mnie nie było tu, że byłam pewna, że lista dalej się zaczerwieni, ale widze, że musze jeszcze mocniej kciuki za Was zaciskać! Będę ! :)
Grzanka, bardzo dobra decyzja. Bardzo mądra i odważna. Sama skorzystałam z pomocy w wyleczeniu się z rodziców, którzy zatruwali mi życie i to była jedna z najlepszych rzeczy jakie mogłam zrobić. Powodzenia!
 
hej dziewczynki ja już troszkę ochłonęłam po swoich beznadziejnych wynikach i przede wszystkim dziękuję wszystkim za miłe słowa :*
biorę sobie Luteinkę i zero oznak @ więc na razie z listy się na dół nie przenoszę ale mocno trzymam kciuki za wszystkie testy w weekend. Coś dziwny ten miesiąc, że tyle nas a żaden bocian nie zawitał.... :/ oby kwiecień był bardziej szczęśliwy

Królewna jak masz dużo zajęć na Święta to poczekaj i zrób test najpóźniej jak się da :) Mgielka a u Ciebie to już chyba tylko formalność :D te bladziochy po godzinie powinny już ciemnieć od razu w te Święta
Kto jeszcze testuje w najbliższych dniach? może wreszcie jakieś dobre wieści :)
 
agacynda, w sumie to nie mam żadnych większych objawów. Na szczęście. :)
A z takich mniejszych i nieuciążliwych - brak apeptytu, ewentualnie mogłabym jeść owoce i pomidory z jogurtem i cebulką. Na nic innego nie mam apetytu. A jak mnie głód dopada, to musze natychmiast coś zjeść bo żoładek chce mi się do kregosłupa przykleić i wtedy źle się czuje. No i drzemki prawie codzienne, popołudniowe, bo ogólnie czuje że mam mniej siły, energii i szybciej jestem zmęczona. Ale da się z tym wszystkim żyć ;) Gdyby tak miała wyglądać cała ciąza to mogę być w niej non stop ;) No a najgorsze narazie chyba te....zaparcia :/ Próbuje różnych rzeczy, ale i tak kiepsko:/
 
Aaa no to Groszek i tak super.
Mnie ciagna miesnie pod pachami ale tlumacze to sobie zblizajacym sie @ niz jakakolwiek ciaza...
 
Cześć :-) ja już na nogach.... zasówam zaraz po wędlinke, kiełbaskę i kabanoski :) Wczoraj siedziałam w Kościele od 18 do 21 ;/ ale jakoś dałam rade grunt, że ksiądz o polityce na kazaniu nie gadał :-p
Wymacałam brzuszek z dzidziusiem, nie chciało się ruszyć :) Coś gadaliśmy o imionach (bo niby dziewczynka ma być) no i ja mówie, że od zawsze Klara mi się podobało, a oni, że właśnie tak dadzą na imie... Troche się zezłościłam, bo chyba już kiedyś o tym wspominałam... :crazy: No to jak będzie u nich dziewzynka, a ja też będe miałą dziewczynke, to z Klarą moge się pożegnać...

Jeszcze kuchnia mi została do ogarnięcia i 2 prania ;]
 
...dziś 29dc..w nocy tak mnie mdliło, obudziłąm się z bólem brzucha..nie wiem po czym, już myślałam że może to jakiś objaw ciążowy..zrobiłam test i niccc.......brak ciąży :wściekła/y:.Właściwie to bardziej mi smutno ....a tak by było pięknie, jedziemy do rodzinki dziś i na święta to by przekazało się dobrą nowinę....:(:(:(

ech...kto testuje? życzę powodzenia dziewczyny!
 
reklama
Do góry