reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

o no i Agacjone i Wiki się zjawiła:happy::happy::happy:no no...ale fajnie:-)
moja córcia jeszcze broi...ale mam cicha nadzieję niebawem ją ululać..nie powiem"uśpić"bo mężowi się z weterynarzem kojarzy:rofl2::-p:-D

Ilonka
a Ty tylko cycuś czy co jeszcze?czasem np herbatki ziołowe (np uspokajająca hippa itp) dają zabarwienie zielonkawe...czasem jak odciągasz i podajesz w butli a mleko jest zimnawe to też może być..no nie wiem....jak nie ma śluzu za dużo czy innych dziwnych rzeczy w kupie to się nie martw bo moja czasem też takie robi...do tej pory:-p

lecę ją troszkę potulić i jeszcze może zakukam,papa

 
reklama
Marcy pewnie że i Ciebie pamiętam :)
pytasz co u mnie..Otóz po mału przygotowujemy sięz Izulką do roczku :)
Co do kaffe to na prawdę kiepski klimat tam jest.Może i częściej by się tam pisało,mimo pomarańczówek,ale tyle czasu się czeka,zanim się wpis pojawi...Ciągle coś się zamula...

Anekha Iza też jeszcze nie śpi.Za 15 minut ją wykąpie i mam nadzieje że do 20-ej zaśnie.

Fajnie że coraz więcej dziewczyn tu zagląda :)mam nadzieję że uda się uniknąc fantazyjnych opowieści drzewa sandałowego hihihi :p
 
ewelka
tam masz załączniki (taki spinacz w okienku gdzie piszesz wiadomość) i tam trzeba przesłać zdjecie...a potem jeszce raz kliknąć na spinacz żeby się dodał załacznik czy jakos tak :-p

justa
witamy:-):-):-)
 
laski jak dodac fotke bo dodalam ale mi jej nie wyswietla??dlaczemu??

W ustawieniach jest coś takiego jak edytuj zdjęcie (3 od góry) - tam dodajesz zdjęcie, a avatar jest niżej "edytuj avatar"

No Hania padła przy butelce, mąż wybył do pracy, a ja idę do garów i podłogę i sanitariaty umyć to jutro mąż resztę posprząta, bo nie idzie do pracki.
Wiecie co podjęłam dziś decyzję o zaprzestaniu karmienia piersią. Trochę mi smutno, ale Hania pierś chciała tylko raniutko ok. 6:00, później piła z butelki odciągnięte dzień wcześniej, ale ostatnio zaczęłam ściągać tylko po 60 ml i musi dopijać i tak sztuczne więc doszłam do wniosku, że już przestanę jej dawać pierś. Kurcze normalnie z jednej str.mam z tego powodu doła, a z drugiej już mnie męczy to wpadanie do domu po pracy i chwytanie się za laktator :-( Mimo tego, że "dojrzewałam" do tej myśli sporo czasu czuję się jak wyrodna matka, chociaż innej mamie powiedziałabym, że to nic złego.
Ok idę do garów i sprzątania, odezwę się jeszcze później. Buziolki
 
reklama
No i niestety mężulek jutro do pracki idzie więc biorę się za prasowanie :baffled: Sprzątanko przekładam na jutro :)

Milusich senków kochane, wyłączam kompa i idę na katorgę :-p
 
Do góry