reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

Witajcie:tak:
Ale Wasze dzieciaczki maja pomysly:-pmi kiedys tez jeden klawisz sie obluzowal i wlasnie trzeba bylo go jakos dziwnie wsadzic bo faktycznie nie funkcjonowal jak mial:no:ledwo zyje w ogole dzisiaj:wściekła/y:mala urzadzila sobie koncert od 5,30:wściekła/y:i po 9 usnela i to na moich rekach:-(i tak musialam z nia siedziec:-(wpakowalam ja teraz do wozia i ide zaraz cos porobic bo normalnie brakuje czasu:szok:wczoraj bylismy na wizycie i mala wazy 4300 ale nie zaszczepilismy jej bo W jest przeziebiony i mamy isc za tydz:tak:mnie tez przeziebienie lapie:wściekła/y:i jeszcze na dodatek zab szarpie:wściekła/y:Hannah wspolczucia...ja tez musialam uwazac na siebie ale i tak nie ominely mnie pobyty w szpitalu:no:heh jak ten czas leci, dopiero bylam w ciazy a juz mala tyle ma:szok:ilonka duzo zdrowka:tak:
 
reklama
Oj ja też pamiętam jak Hania zrobiła mi numer z laptopem i literkami. Tyle że ona wyrywała je widelcem i też któryś wylądował w buźce. Myślałam że zejdę na zawał jak kilka literek ubyło i nie mogłam znaleźć.
No i z tego wszytskiego się nie przywitałam. Hellloołłłł....
Napiszę co u mnie. Odpoczywam ile mogę, bo skróciła mi się szyjka i mam nakaz jak najwięcej leniuchować i absolutnie nie dźwiać. Dziecko szykuje się bardzo duże więc lekarz nastawia mnie na planowane CC. Troszkę się boję, bo nie wiem co mnie czeka, ale przyjmę wszytsko z pokorą i poddam się woli lekarskiej.
Poza tym moje łożysko się postarzało, że lekarz myślał że palę papierosy. Nie wiem może taka moja natura, bo po porodzie Hani położne pytały o to samo, bo łożysko było czarne.
Jestem dobrej myśli i czekam na kolejną kontrolę za 2 tygodnie.

ViKamciaG
nie pamiętam czy Tobie gratulowałam, ale jeśli nie to robię to teraz. Jak się czujesz?
nie nie gratulowałaś :-p dziękuję :-)

a powiedz mi ile wazy już Twoje dziecko że lekaż stwierdził iż będzie duże??

no i z tym widelcem, to nieźle... dobrze że sobie oczka nie wybiła:no: ile ona wtedy miała??

hehe ja to wprawiałam literki chyba z godzinę... moja to paluszkami spryciula wszystko zrobiła..
zwinne rączki ma:rofl2::rofl2::rofl2:
leż i odpoczywaj...


patrycja a co się tak niecierpiliwisz?:-p ja mam tyle tematów do oblatania , że jak wchodzę rano to przeglądam jedną część a wieczoem drugą...
chyba że wszędzie mało postów to dam rade całość na raz 2 razy dziennie wtedy jestem:-D
 
Ja z moim oboje chorzy. Mamy do wt. nie wychodzić z domu. On na antybiotyku, ale u mnie na szczęście się obyło. Dziś nawet noc przespaliśmy, bo nosy trochę odetkane. Hania nie wiedzieć czemu ma biegunkę :-( W nocy zrobiła, ale mi powiedziała, że dopiero jej się chce więc ją posadziłam na kibelek, a usikane spodenki dałam do łazienki i dopiero dziś się zorientowałam, że coś lekko wania i patrzę, a tam kupka w spodenkach :-D Dobrze, że nie była cała Hania usmarowana, bo bym ją tak pewnie spać położyła.
No i z racji, że Hania budzi się w tyg. o 6:00 dziś też zafundowała pobudkę o tej godz. więc mam oczy na zapałkach :confused2: Czekam, aż mąż wstanie i będę mogła iść na zakupy, bo już mam ochotę żeby mi w domku rosołkiem pachniało :-D
 
to dużo zdrówka Tosiu :-) kurcze biedna Hania :-( a może też zaczyna ją brać jakiś wirus ? ( tfu tfu tfu) :-(

boże ledwo żywa jestem:-( noc kiepska młody co chwile się budził :-(
 
nie nie gratulowałaś :-p dziękuję :-)

a powiedz mi ile wazy już Twoje dziecko że lekaż stwierdził iż będzie duże??

no i z tym widelcem, to nieźle... dobrze że sobie oczka nie wybiła:no: ile ona wtedy miała??

hehe ja to wprawiałam literki chyba z godzinę... moja to paluszkami spryciula wszystko zrobiła..
zwinne rączki ma:rofl2::rofl2::rofl2:
leż i odpoczywaj...


patrycja a co się tak niecierpiliwisz?:-p ja mam tyle tematów do oblatania , że jak wchodzę rano to przeglądam jedną część a wieczoem drugą...
chyba że wszędzie mało postów to dam rade całość na raz 2 razy dziennie wtedy jestem:-D

Nie podał dokładnych wymiarów dziecka, ale robił bardzo długo USG i widząc na monitorze, porównując wiek ciąży stwierdził że dziecko będzie duże. Dokładne pomiary będę robić w 32 tygodniu w prywatnym gabinecie gdzie jest bardzo dobre USG.

Z tymi widelcami to jest tak że ona staje sobie na stołeczek i wyciąga sztućce, ale noże mam dużo wyżej. Poza tym ona je dorosłymi sztućcami i radzi sobie z nimi dobrze, więc się nie martwię o oczka, bo równie dobrze może sobie wybić innym narzędziem typu kredka. Jak mi wywineła taki numer miałam 1,5 roczku.
 
bry!!:-)
co tam jak tam?u nas piękne słonko ale pi..dzi jak nie wiem :-(
chciałam powiedzieć,że moje dziecko oglądało shreka jak zaczarowane :-pnie pamiętam kiedy jakaś bajka go tak zainteresowała :-p
w czwartek będzie u nas Akademia Zdrowego Rozwoju-jak damy radę to pójdziemy ale czwartek jest bardzo intensywnym dniem więc może być ciężko :-(
katar nadal z nosa leci i do tego doszedł kaszelek niestety więc chyba wybierzemy się do lekarza.
zdrówka chorowitkom!!! miłego dnia.paaaa:-)
 
hej ja tylko na moment;-)
ilonka ja mam zestaw z sunny nails i jestem zadowolona...lampa jest 36w a zarowki do niej kazda po 9w wiec wychodzi 36w...
kaczucha u nas taka sama pogoda jak u ciebie slonce ale strasznie pizdziiiiii...
 
reklama
Ilonka bedziesz robic pazurki?
witajcie
ale jesien zawitala kurcze..zimno jak diabli..mlody ma katar od 2 tyg ale taki gesty juz codziennie daje Cebion bo cos ostatnio mi lapie paskudztwa
z basenem juz ok nie płacze tylko sie cieszy ale dziadek z nim musi byc ;-)
nie mam dziecka od 3 dni ciagle spi i spi normalnie luz blues :)
 
Do góry