reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

reklama
hej żyjecie laski???
coś widzę mało się nas zerobiło i już nie bedzie pisania co wieczór..:-(
każda sie obija swoim tempem .... i nie mamy się jak rozkręcić..... :/
 
oj martilla nie marudz :-p
kamcia jak tam maluchy??zdrowe??;-)
a u mnie sukces mloda chodzi bez pieluchy od niedzieli juuupiiii :-) w niedziele zalozylam jej wkladke bo mowila ze leci wiec jej powiedzialam ze zalozymy wkladke i nie bedzie sie bac ale potem widocznie gdzies ja tam denerwowala i sciagnela i juz nie zakladalam nowej ale troche sie balam ze mi sie zsika do lozka ale nie...cala noc przetrzymuje...nawet jak w pieluszce spala to byla sucha wiec jestem bardzo zadowolona...
a co do sniegu i zimy to nie wiadomo jaki styczen bedzie:-)
 
Ewelka
no to gratuluję sukcesu !:) Zdolna Wikusia :)
styczeń może być zimowy, wszystko mi jedno,ale w kwietniu chcemy chrzcić młodą i ma być ciepło! Nic mnie to nie obchodzi !!!:D Żądam wiosny w pełnym wymiarze !:D
 
reklama
Do góry