reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

reklama
halooo halooo :-)
ale dawno mnie tu nie było ;-)
Witam Noworocznie :-)
Ev-gratki co do odpieluchowania,u nas nadal w użyciu :wściekła/y:
Martilla-malutka już ma 2 m-ce?kiedy to zleciało :-)

moje młode chorowało ze 2 m-ce z czego 2 tyg nie chodził do przedszkola,ale już śmiga. jakieś fotki będą im robić pod koniec m-ca z strojach jakiś i z reniferami maskotami wielkimi :-p aż ciekawa jestem.
Weźcie mi nic nie mówcie o starzeniu się ;-)
 
no nikt nie wtystrzelił :/
było cicho i ciemno :sorry: ale my sobie włączyliśmy sylwester z 2 i nie było tragicznie :-)

co do policji z druczkami to moze i by tak od razu się nie pojawili o ile by sąsiedzi nie zgłosili
no i o ile byłyby dostępne fajerwerki w sklepach...


kaczucha jak miło że jesteś :-)
 
Cześć mamuśki!

Byłam ciekawa czy ktoś tu jeszcze pisze ale malutki ruch jest widzę:tak:.

Ewelka
gratulejszyn za odstawienie pieluszek. U nas już nocnik na widoku stoi i czasem Basiek na niego przysiądzie. To taki trening i oswajanie. Prawidziwą naukę zaczniemy wiosna/lato.

Tak wogóle to cięzkie noce mamy przez małego gnoma:zawstydzona/y: Daje czadu, rozbudza się często i krzyczy...uff. Mam nadzieję że to niedlugo przejdzie bo wyląduję w wariatkowie.

W poniedziałek idę na plastyke krocza. Już trzesę portkami:szok::szok:. Najbardziej boję się bólu po ustapieniu znieczulenia. :baffled:
Ale jak już sobie pomyślę o rezultacie to przestaję myśleć o strachu.

Martilla
jak Laurka? Ustabilizowałyście sobie już na dobre plan dnia?
 
Hannah
i jak po zabiegu ? może pisz na zamkniętym jak nie chcesz tutaj.
a mała spoko, całe noce mi przesypia. Więc tylko się cieszyć :D
 
Hejo laseczki, ależ długo mnie tu nie było :baffled: Nie mam ostatnio wiele czasu...zapisałam się na aerobik, dalej męczę prawo jazdy :crazy: Mąż stracił jeden program, więc musi więcej pracować żebyśmy jako tako przędli. Hania rośnie jak na drożdżach :-D Strasznie się butna zrobiła i dużo "pyskuje", ale jakoś sobie radzimy :tak:
Postaram się częściej zaglądać i więcej pisać. Tymczasem mam do Was prośbę ... Jeśli nie wiecie co zrobić ze swoim 1% podatku proszę Was o przekazanie go dla Arturka, jeśli macie już kogoś dla kogo chcielibyście przekazać swój 1% podatku roześlijcie to proszę do swoich znajomych z prośbą o podanie dalej. Sprawa bliska memu sercu dlatego proszę Was o pomoc. Jest to synek moich znajomych, wspaniałych ludzie mających w sobie niesamowite pokłady dobroci i miłości. Oto link do bloga o Arturku Mamo, dlaczego jesteś smutna?: Jak pomóc ?

Pozdrawiam Was wszystkie :*
 
reklama
Do góry