reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

ewelka gratuluję odpieluchowania ;-)
moje małe zdrowe , ruchliwe i wogóle :-p hehe
zajmują mi bardzo dużo czasu... Vika jest wygadana jak ta lala , buzia jej się nie zamyka... :-p
a Emma sobie radzi już ładnie.. sama zaczyna chodzić :-)
wiec mam o wiele łatwiej :-)
tylko dobija mnie pogoda u nas :/ ciagle wieje pada i zimno ... masakra jakaś....
 
reklama
kamcia no Wiki tez sie dziubol nie zamyka...nawija i nawija...az czasem mam dosc;-)
Martilla no widzisz w sylwka dwa miechy jej stukna ;-)
 
ah te nasze gaduły :-p
amrtilla to bedziecie podwójnie świętowac :-)
my w sylwka siedzimy w domu.... upiekłam ciasto zrobię jeszcze sałatke ... wypijemy szampana obejrzymy coś i co.. spac pewnie..
ale za rok odbijemy :-)
 
no ja w tym roku mialam byc w domu ale idziemy do kuzyna i bedziemy sie u nich bawic ale po petardach wezme sie zawine do domu bo trza bedzie dziecie polozyc spac a nie bede jej miala z kim zostawic aby wrocic bo rodzicow nie bedzie w domu...
 
Kamcia
jak to zabronione ???? w sylwestra ???

do nas przyjdzie 4 znajomych i też sobie miło posiedzimy :D a co :) szkoda tylko ,ze mi się szykować i sprzątać nie bardzo chce :p
 
no zakazane są fajerwerki .. chyba że ma się pozwolenie od państwa :-)
czyli tylko na jakieś konkretne imprezy w większych miastach ..
na sylwka też w większych miastach i w stolicy .. ale to musza być osoby uprawnione.. jakbym wystrzeliła coś w moim miasteczku to zapewne dostałabym mandat :-p
niestety ... jak chcę pooglądać fajerwerki to albo musze jechać tam gdzie można je puszczać albo w tv :-p

Szczęśliwego Nowego Roku :*
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kamcia
i na serio nikt nie wystrzelił ani jednej ? Przecież tak od razu nie pojawi się policjant z bloczkiem do mandatów :D głupi ten zakaz

Ewelka
i o kolejny rok człowiek starszy... ech
 
Ostatnia edycja:
Do góry