reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starnia o pierwsze dziecko!

@Daraa_94 mocno 3mam kciuki uda się jak nie teraz to niedługo.
Znam dużo dziewczyn co starały się do roku czasu i zaszły . Było wszystko dobrze . Jak mi się uda bo kiedyś się uda to będę się martwić znowu żebym donosila. Zawsze jakiś problem
 
reklama
@Daraa_94 mocno 3mam kciuki uda się jak nie teraz to niedługo.
Znam dużo dziewczyn co starały się do roku czasu i zaszły . Było wszystko dobrze . Jak mi się uda bo kiedyś się uda to będę się martwić znowu żebym donosila. Zawsze jakiś problem
Też tak sobie myślałam zobaczyć te II kreski to cud ale donosić te 9 miesięcy bez żadnych komplikacji to drugi cud...

U mnie ból jajnika dziś i te cycki... Czekam jutro jak nie to zatestuje piątek sobota
 
Też tak sobie myślałam zobaczyć te II kreski to cud ale donosić te 9 miesięcy bez żadnych komplikacji to drugi cud...

U mnie ból jajnika dziś i te cycki... Czekam jutro jak nie to zatestuje piątek sobota
U mnie 2dc i ból jajników po pierwszej tabletce clo na przemian taki pulsujacy ból . Aż się boje co to będzie pomoże to fajnie nie pomoże to już na pewno do kliniki pojedziemy szereg badań i zobaczymy . Boje się trochę tych kosztów no ale cóż jak trzeba to trzeba
 
:o Ja dzwoniłam do kliniki na nfz i terminy na koniec marca.

A dziś mam wizytę u ginekologa, ale to tylko na pogawędkę "przy kawie".

Ania cykl łeb w łeb u mnie 3 dc. Przynajmniej przyszła @ i już nie ma złudzeń...
 
:o Ja dzwoniłam do kliniki na nfz i terminy na koniec marca.

A dziś mam wizytę u ginekologa, ale to tylko na pogawędkę "przy kawie".

Ania cykl łeb w łeb u mnie 3 dc. Przynajmniej przyszła @ i już nie ma złudzeń...
Aga a ty nie chciałabyś spróbować inseminacji przy jednym droznym jajowodzie to zawsze szanse są większe lub stymulacji . Zapytaj twojego gin jak będziesz u niego dziś jaki ma plan
 
reklama
Do góry