reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starnia o pierwsze dziecko!

reklama
Ja dzisiaj zdycham, po prostu umieram[emoji58] wymiotowalam i ból głowy niemillosierny. Czuje się jakby nie ktoś przeżył i wyplul. Cycków mi zaraz eksploduja tak bolą [emoji58] Do @jeszcze tydzień A że mnie takie rzeczy się dzieją [emoji848]
 
No co Ty gadasz :o może coś jest na rzeczy :)
Ja dzisiaj zdycham, po prostu umieram[emoji58] wymiotowalam i ból głowy niemillosierny. Czuje się jakby nie ktoś przeżył i wyplul. Cycków mi zaraz eksploduja tak bolą [emoji58] Do @jeszcze tydzień A że mnie takie rzeczy się dzieją [emoji848]
 
Ja dzisiaj zdycham, po prostu umieram[emoji58] wymiotowalam i ból głowy niemillosierny. Czuje się jakby nie ktoś przeżył i wyplul. Cycków mi zaraz eksploduja tak bolą [emoji58] Do @jeszcze tydzień A że mnie takie rzeczy się dzieją [emoji848]
Może cię złapało lub coś może organizm osłabiony. Możesz być w ciąży ale na pewno nie są tego powodem wymioty przed inplantacja zarodka nie ma objawów. Ja wymioty miałam w 7tym tyg się zaczęły . Oby ci przeszło
 
Wiadomo że nie. Nie biorę nawet tego pod uwagę. Chyba po prostu zwymiotowalam od bólu głowy. Mulilo mnie okropnie cały dzień. Łeb pęka, juz dawno takiej migreny nie miałam...
Może cię złapało lub coś może organizm osłabiony. Możesz być w ciąży ale na pewno nie są tego powodem wymioty przed inplantacja zarodka nie ma objawów. Ja wymioty miałam w 7tym tyg się zaczęły . Oby ci przeszło
 
reklama
Do góry