reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starnia o pierwsze dziecko!

Zawsze można wziąść kredyt 😉 ja jakbym nie miała to bym się wszystkiego trzymała nawet tego inna dziewczyna założyła zrzutke na swoje in vitro i zbiera kasę . Zawsze można po rodzinie coś pozbierać każdy się zrzucidla mnie rzeczy niemożliwych nie ma

No bez przesady brać kredyt... dla mnie to ostra przeginka. Nawet mieszkania nie mam a jeszcze sobie długi robić. Oj nie warto, ale to tylko moje zdanie. Mną się nie sugerujcie :D

Trzeba się chyba pogodzić z szarą rzeczywistością i tyle. Eh

Ja pier... ledwo weekend przyszedł a sąsiedzi już okres godowy za ścianą 🙄🙄
 
reklama
No bez przesady brać kredyt... dla mnie to ostra przeginka. Nawet mieszkania nie mam a jeszcze sobie długi robić. Oj nie warto, ale to tylko moje zdanie. Mną się nie sugerujcie :D

Trzeba się chyba pogodzić z szarą rzeczywistością i tyle. Eh

Ja pier... ledwo weekend przyszedł a sąsiedzi już okres godowy za ścianą 🙄🙄
Kochana jeśli chodzi o mnie to jesli ktoś pragnie dziecka a inna metoda nie może mieć to WARTO nawet wziąść kredyt .
My już zdecydowaliśmy ze jeśli nic nie wyjdzie to podchodzę w pl do ivf prywatnie końcem roku.
Pisałaś kiedyś ze jesteście mega oszczedni nie macie nawet tv no to macie oszczędności z tego wywnioskowalam ze wszystko odkladacie to może warto zainwestować chociażby w ta inseminacje. Ja cie do niczego nie namawiam ale próbuje zrozumieć i ciężko mi to wychodzi . Bo piszesz ze oboje byście chcieli bardzo ale kredytu na dziecko nie warto brać żeby in vitro zrobić . Pamiętaj ze nie ma rzeczy niemożliwych. Zawsze są jakieś wyjścia
 
Aga, przepraszam, ze to napisze. Mozesz sie na mnie obrazic. Ale z takim partnerem balabym sie zajsc w ciaze. Skoro jemu zalezy tylko na dziecku, a widac ze Ty czujesz sie niepewnie w tym zwiazku :(

Popraw mnie jezeli sie myle.

Verona ja bym uznala za negatw jezeli odczytalas wynik po 10min.


Ja kolejny dzien w pracy, dzis zaczelam od 6:30 w jednej pracy a na 8 mialam do drugiej. Do tej pierwszej wracam po 23 i zostaje do 7 rano.
Czego sie nie robi dla wakacji [emoji23][emoji23] i byciu niezalezna
 
Aga a jak twoje badania ci wychodzą co robiłaś ? Z badań może jakieś dodatkowe dorobić.
Jak mi się uda to wyślę Ci moje te bardzo drogie tabletki ma poprawę komórek jajowych ale min 3mies trzeba brać . Przykro mi ze masz taką sytuację z mężem powiem ci szczerze ze myślę o tobie jak kolwiek to zabrzmi. Ja tez jestem trochę takiego zdania jak Magda ze nie wiem czy bym z takim facetem była . Mój M powiedział mi ze jak nie będziemy mieć to adoptujemy i będzie co się przejmuje wiec jego nastawienie jest tak pozytywne nigdy mi nie dał odczuć ze jak nie będziemy mieć dziecka to mnie zostawi wręcz przeciwnie ja mu to mówię 😂 a on a gdzie pójdziesz nikogo nie znajdziesz takiego zajebistego jak ja . No i ma rację . Nie możesz pisać że z nim się nie da gadać bo zawsze są jakieś wyjścia musisz z nim pogadać wydaje mi się ze on wywiera na ciebie za duży nacisk. Jakby cie wspierał ze jakoś razem przez to przejdzie cie to zaraz by się ciąża pojawiła bo to też siedzi w twojej głowie tym bardziej ze wiesz ze szanse są 6 razy w roku . 3mamy kciuki za ciebie
 
@Daraa_94 dzięki 😅rzeczywiście, cały ranek podglądałam czy są jakieś nowe wieści. W takim razie czekamy na wyniki bety 😀
@Daraa_94 a jak u Ciebie po Dostinexie ? Dobrze sie czujesz ? Brak skutków ubocznych ? Pytam, bo jak przyjdzie @ to powtarzam wyniki, jeśli nadal prolaktyna będzie wysoka to lekarz uprzedzał że mi go przepisze.
 
Tak powtarzalam [emoji4] wyszedł w wyznaczonym czasie mega cień prawie negatywny, znów po że się jak wydech jest blada kreska. Jadę chyba na bete [emoji4]
 
Nie wiem czy to możliwe ale wczoraj wzięłam połowę bo nie chciało mi się dzielić na 1/4 tabletki i mnie przeczyściło a później tak trochę jakby na wymioty ale wypiłam wode i mi przeszło poszłam spać :)
@Daraa_94 dzięki [emoji28]rzeczywiście, cały ranek podglądałam czy są jakieś nowe wieści. W takim razie czekamy na wyniki bety [emoji3]
@Daraa_94 a jak u Ciebie po Dostinexie ? Dobrze sie czujesz ? Brak skutków ubocznych ? Pytam, bo jak przyjdzie @ to powtarzam wyniki, jeśli nadal prolaktyna będzie wysoka to lekarz uprzedzał że mi go przepisze.
 
reklama
Do góry