reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starnia o pierwsze dziecko!

Verona26

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Grudzień 2019
Postów
11 139
Cześć!
Mam na imię Weronika, mam 26 lat...
Podjęliśmy z mężem decyzje o dziecku. Zaczynam pierwszy cykl starań...🙃🤩
Czy są tu dziewczyny które tak jak ja chcą zacząć starać się o pierwsze dziecko?
Ja dopiero rozpoczynam tą przygodę i mam nadzieję że nie potrwa długo i szybko zaowocuje ukochanym bobaskiem...
Zapraszam chętnych do dyskusji...
 
reklama
Jest wątek Staraczki- 2 połowa 2019, więc możesz tam dołączyć. Dziewczyn jest tam bardzo dużo.
 
Cześć!
Mam na imię Weronika, mam 26 lat...
Podjęliśmy z mężem decyzje o dziecku. Zaczynam pierwszy cykl starań...🙃🤩
Czy są tu dziewczyny które tak jak ja chcą zacząć starać się o pierwsze dziecko?
Ja dopiero rozpoczynam tą przygodę i mam nadzieję że nie potrwa długo i szybko zaowocuje ukochanym bobaskiem...
Zapraszam chętnych do dyskusji...

Hej!
Ja dzisia tez zalozylam wątek o staraniu bo wszystkie sa sprzed lat. :) Chętnie dołączę się do zaczynania staran. My staralismy sie caly listopad i teraz czwkam na @ albo pozytywny test :D Mam jakies dziwne objawy ale mozliwe, ze je aobie wkręcam 😊
 
Hej!
Ja dzisia tez zalozylam wątek o staraniu bo wszystkie sa sprzed lat. :) Chętnie dołączę się do zaczynania staran. My staralismy sie caly listopad i teraz czwkam na @ albo pozytywny test :D Mam jakies dziwne objawy ale mozliwe, ze je aobie wkręcam 😊
A i dodam, ze mam na imie Karolina, mam 27 lat, poltora roku po ślubie, mieszkam w Niemczech i bardzo chcialam sprezentowac rodzicom wnuka na świeta ale chyba bede musiala sie starac tez kolejny cykl. Takie mam przeczucie. :) Daj znac co tam jak tam. Ja korzystalam z testow owulacyjnych i mierze temperature.
 
Hej!
Ja dzisia tez zalozylam wątek o staraniu bo wszystkie sa sprzed lat. :) Chętnie dołączę się do zaczynania staran. My staralismy sie caly listopad i teraz czwkam na @ albo pozytywny test :D Mam jakies dziwne objawy ale mozliwe, ze je aobie wkręcam 😊
Super że ktoś się znalazł bo tam trochę ciężko się przebić w tych postach i rozmowach dziewczyn które już się znają... 😊 My w sumie dopiero zaczynamy bo jestem W okresie okoloowulacyjnym Ale co z tego wyjdzie nie mam pojęcia.. A Ty kiedy masz dostać okres?
 
Dziewczyny to i ja chętnie dołączę :)
Daria 25 lat, ponad rok po ślubie. Staramy się od maja do lekarza poszłam w sierpniu, zlecila szereg badań dziś wynik prolaktyny, która jest za duża, nieregularne @ [emoji2368]
 
A i dodam, ze mam na imie Karolina, mam 27 lat, poltora roku po ślubie, mieszkam w Niemczech i bardzo chcialam sprezentowac rodzicom wnuka na świeta ale chyba bede musiala sie starac tez kolejny cykl. Takie mam przeczucie. :) Daj znac co tam jak tam. Ja korzystalam z testow owulacyjnych i mierze temperature.

Właśnie mam taki sam plan... Też chciałam zrobić prezent na święta. My jesteśmy po ślubie dopiero 8 miesięcy Ale mieszkamy że sobą już ponad 3 lata 😊 Ciekawe czy prezenty nam wyjdą... 😊
 
reklama
Do góry