reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starnia o pierwsze dziecko!

reklama
Byłam dziś na monitoringu dziś 7dc a ja mam 12 pęcherzyków uhuhuhu 5 dużych ponad 10mm i w tym dwa 12mm . Czułam ze tam się coś po tym CLO dzieje bo mnie jajniki bardzo bolały. Lekarz mówił ze jak będzie 5 dominujących żeby się nie starać z tad właśnie się bierze 4raczki 5cio rączki itd . Ale jak liczyła ile jest tych dużych to od razu mi się gęba uchachala . Nie wiem jeszcze ile pęknie z tego oby z 3 😍 tak bym chciała .
 
Byłam dziś na monitoringu dziś 7dc a ja mam 12 pęcherzyków uhuhuhu 5 dużych ponad 10mm i w tym dwa 12mm . Czułam ze tam się coś po tym CLO dzieje bo mnie jajniki bardzo bolały. Lekarz mówił ze jak będzie 5 dominujących żeby się nie starać z tad właśnie się bierze 4raczki 5cio rączki itd . Ale jak liczyła ile jest tych dużych to od razu mi się gęba uchachala . Nie wiem jeszcze ile pęknie z tego oby z 3 😍 tak bym chciała .

O kurcze!
Teraz to musi być dobrze :)

No tak i sama zostanę na pokoju staraczek 😭 😭 A j... to wszystko. Widocznie u mnie się nie uda 😞😞
 
O kurcze!
Teraz to musi być dobrze :)

No tak i sama zostanę na pokoju staraczek 😭 😭 A j... to wszystko. Widocznie u mnie się nie uda 😞😞
Aga a co ja mam powiedzieć prawie 2lata
Tez mam dość ale trzeba się podnieść i wykorzystać wszystkie możliwe opcje jak wtedy wszystkie zawiodą to wtedy się będę zastanawiać . Ty jeszcze młodsza jesteś ode mnie ja mam 32 lata . Na razie próbuje i zobaczymy jak się nie uda to trudno .
Z tego co piszesz wywnioskowalam ze jest ci bardzo ciężko i juz cie kryzys łapie ja po roku też nialam kryzys ale mąż mnie z niego wyciągnął. Uda się i tobie tylko musisz dać sobie szansę . 3mam kciuki
 
Dzięki za wspracie, ale ja nie mam takiego szczęścia co Ty. Że mnie ktoś z tego wyciągnie. Dobrze, żę masz takie wspracie w mężu, bo widzisz samej sobie kobieta pozostawiona to się wrak robi.

Eh... może nie ma co gdybać tylko po prostu zacząć działać. Odejść, zamknać rozdział. Może ktoś jeszcze stanie na mojej drodze i wtedy zaadoptujemy.

Ah pewne rzeczy się obserwuje i patrzy niczym tak, że to gdzieś obok nas zachodzi, obserwujemy to bezpiecznie z boku. Za to zawsze cie trachnie w najmniej spodziewanej chwili i to co widzisz z boku, Ciebie dorwie...
 
reklama
Do góry