reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starnia o pierwsze dziecko!

reklama
Dawno mnie nie było... Dziewczyny co myślicie????! Coś ja tutaj widzę ale może Wy też 😁🤩 jest 9dpo😬
 

Załączniki

  • IMG_20200527_133113.jpg
    IMG_20200527_133113.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 129
  • IMG_20200527_132754.jpg
    IMG_20200527_132754.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 120
Ja nie chce się nakręcać, że może to za szybko ale jest to dziwne...
13dc zastrzyk, a dzisiaj 21dc w 19dc leki kłócie i minimalnie zabarwiony śluz raz widziałam...
Zdj testów do góry z wczoraj z rana a niżej z dzisiaj z rana.
IMG_20200528_095911.jpeg
 
Chodziłam do invicty, polecam [emoji6]
Wiele osób mówi, że poleca klinikę niepłodności Invicta jest bardzo dobra, ale chciałabym się Was zaptać jak wygląda u nich kwestia dofinansowania do ivf? Możecie powiedzieć coś więcej? Nie ukrywam, ze koszta ivf sa dla nas bardzo wysokie, jakakolwiek pomoc będzie dla nas bardzo dużym odciążeniem.
 
Wiele osób mówi, że poleca klinikę niepłodności Invicta jest bardzo dobra, ale chciałabym się Was zaptać jak wygląda u nich kwestia dofinansowania do ivf? Możecie powiedzieć coś więcej? Nie ukrywam, ze koszta ivf sa dla nas bardzo wysokie, jakakolwiek pomoc będzie dla nas bardzo dużym odciążeniem.
Dofinansowania były, są i miejmy nadzieję, że jeszcze długo będą :D I chyba mają się bardzo dobrze! O szczegóły najlepiej jest w sumie pytać u źródła, czyli właśnie w samej klinice, jednak z tego co widzę wiele dziewczyn dostaje od nich rzeczywistą pomoc. Aplikować można nawet online :)
 
reklama
Do góry