reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starsi ludzie i ciężarne w autobusie...

hej dziewczyny :)

Dołożę swoje 3 grosze w tym temacie..
Sytuacja z wtorku..Urząd..Kolejka jak stąd do Honolulu..Masakryczna. Za mną staje kobieta z maleństwem na rękach, ja z 10 w kolejce a przede mną same chłopy..W pełni wieku ( żeby nie było że dziadki ). Więc GŁOŚNO i WYRAŹNIE mówię do kobietki :"Niech Pani przejdzie na początek kolejki"..tu panowie sie odwracają i zabijają mnie wzrokiem, ja dokańczam "...panom nic się nie stanie jak postoją 3 minuty dłużej.."..Przysięgam, myślałam że zsikam się ze śmiechu patrząc na miny panów "byznesmenów"



I jeszcze jedna sprawa..Mówicie o tym, że ludzie nie zauważają Was ( już w zaawansowanej ciąży, z widocznymi brzuszkami ) - co uważam, że jest porażką dla wychowania..najgorsze jest jednak moim zdaniem to, że często kobietki są drobne i nie widać u nich za bardzo brzuszka, albo są we wczesnej ciąży ( i jeszcze nie widać ). Tak naprawdę nie wiadomo, czy któraś nie ma np. zagrożonej ciąży, a nie każdą stać na jazdę taksówką, albo posiadanie samochodu.
Miejsca dla ciężarnych w autobusie? Śmiech! W każdym razie na podlasiu. Miejsca wiecznie zajęte przez babcie albo młodzieńców w dresie..Chociaż..Ci drudzy chociaż czasem są w stanie zdobyć się na dobry uczynek i wstać..

Ustępowanie miejsc...temat rzeka..
 
reklama
Do góry