reklama

Starsze rodzeństwo

Temat na forum 'Dzieci urodzone w maju 2014' rozpoczęty przez Straciatella, 2 Wrzesień 2013.

1. Straciatella

Straciatella Listopadówka 2010

Hej,

Nie wiem czy to dobry pomysł, ale wydaję mi się że tak.
    Czy Wy, Majóweczki macie już jakieś poiechy?
    Jak wasze troski z nimi związane?

Mój 3-latek dziś udał się po raz pierwszy do przedszkola. Jak gdyby nic podał Pani ręke i poszli do sali. Nawet się nie pożegnał.
    Od tamtej pory cały czas ryczę :-D nie mogę się opanować. Czy to te hormony? Strasznie mi smutno...
    Wiem, że tam ma super.. dużo dzieci, zabawek ŻYĆ NIE UMIERAĆ..

a ja głupia, przeżywam to gorzej niż on...

2. ewelinka2106

ewelinka2106 Fanka BB :)

Ja również mam 3 letniego synka:-)

Niestety w tym roku juz nie dostała sie do przedszkoła na którym mi najbardziej zależało. I zostaje jeszcze przez ten rok z nami w domku:tak:

Jesli chodzi o Twój nastrój to podejrzewam ze czułabym to samo!

3. reklama
  4. Ptysia

Ptysia Fanka BB :)

moj to stary kon przy waszych :) zaczal wlasnie 3 klase :)

5. Wasila

Wasila Fanka BB :)

Ja mam córeczkę 1rok i 5 miesięcy. Dziś pierwszy dzień w żłobku. Wcześniej była z nianią.
    Straciatella- tez to bardzo przezywam, tak jakby sama poszła w nowe miejsce! Wasze dzieci wiedzą o przyszłym rodzeństwie? Moja jest jescze malutka, kiedy pytam ją gdzie mama ma dzidzię pokazuje na mój brzuch. Urocze to jest.

6. Lena_no

Lena_no Fanka BB :)

No to i ja sie dolacze :)
    Mam juz 4 letniego synka, ktory jutro zaczyna przedszkole.
    Wczesniej tez juz chodzil tylko w innym kraju wiec jestesmy juz zaprawieni w boju:-)
    traciatella ja tez ryczalam jak glupia jak synek pierwszy raz do przedszkola poszedl:rofl2:

7. monaadams

monaadams Fanka BB :)

Ja mam dwoje dzieci. Jeszcze male i przed przedszkolem. Smieje sie ze jak ide chociaz na chwile sama do miasta to tak jakbym bez reki szla :-D.

8. ania//

ania// Fanka BB :)

A co mi tam też cosik napisze;) mam coreczkę dużo młodszą od waszych pociech;) 29 skończyła 8 miesięcy, nie umiem wyobrazić sobie jej pierwszego pójścia do przedszkola czy do szkoły wystarczy że o tym pomyśle a już sie płakać chce..:-D nawet jak chcemy z M wyjść gdzieś choćby na miasto na godzinę sami to już jest tak dziwnie.. jak koleżanka wyżej to ujeła : jak bez ręki;);)

9. sagaa31

sagaa31 Fanka BB :)

ANia Monadams kwestia przyzwyczajenia;-) potem bedziecie chcialy na chwile sie urwac zeby odpoczac heh:p
    Ja mam syna 2 lata- Wiktora ;-)

10. reklama
  11. ania//

ania// Fanka BB :)

Myśle że napewno przyjdzie taki czas hehe;)

12. Kurczaczek_k

Kurczaczek_k Fanka BB :)

Ja mam córcię Lenkę rok i 4 miesiące ;-) Wasila - mamy w podobnym wieku pierwsze pociechy ;-)

Poleć forum